تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

دوره های آموزش فیلمسازی آنلاین - فیلم های کوتاه و بلند

میدانیم که خسته شده اید!

بدون شک، شما هم از حجم بسیار زیاد کلاس ها، دوره ها و آموزشگاه هایی که افراد را غرق در تبلیغات بی اثر خود میکنند، کلافه شده اید و نمیدانید چه کاری باید انجام دهید؟ آیا فیلمنامه نویس هستید یا نیستید؟ آیا متن شما قابلیت تبدیل شدن به فیلم را دارد یا ندارد؟ کدام نرم افزار تدوین را جهت شروع و وارد شدن به بازار کار انتخاب کنید؟ تفاوت تدوین فیلم کوتاه با بلند و حتی سریال در چیست؟ و هزاران سوال دیگر!
«درگاه فیلم ایران» تصمیم گرفته است که بصورت مورد و خصوصی جلسات آنلاین فیلمسازی را بصورت پروژه محور و با هدف ورود به بازار کار و نیز ورود به فستیوال های جهانی جهت کسب افتخار و جذب سرمایه گذار و حتی ساخت اولین فیلم بلند سینمایی‌تا برگزار کند.

چه تفاوتی بین این دوره‌ها با دوره های دیگر آموزشگاه‌هاست؟

این مهمترین سوالی است که باید به آن جواب روشنی دارد، چرا شما قرار است هزینه کنید و از آن مهمتر قرار است وقت و انرژی خود را بگذارید. بزرگترین تفاوت دوره های «درگاه فیلم ایران» با سایر دوره های موجود «Practical» بودن دوره هاست. به معنای دیگر، «درگاه فیلم ایران» با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه‌ی پخش و ارسال بین المللی فیلم و فیلمنامه، به ظرافت و دقت میداند که چه ایده ای، چه روایتی و چه رویکردی مناسب نوشته شدن و در انتها ساخت است. بنابراین، ما به شما یاد خواهیم داد چه بسازی و چه نسازید.

هدیه بزرگ شرکت در دوره‌ها

بزرگترین اتفاق این دوره، بغیر از آموزش کاربردی (Practical) فیلمسازی، تخفیف 50% پخش فیلمی است که قرار است در دوره‌های «درگاه فیلم ایران» روی آن کار کنید و به سرانجام برساند. به عنوان مثال، اگر در دوره ی «فیلمنامه نویسی آنلاین – فیلم کوتاه و بلند» شرکت کنید، در انتهای تولید همان فیلمنامه، 50% تخفیف پخش به تعرفه ی روز خواهید گرفت!

گواهینامه حضور در دوره

«درگاه فیلم ایران» به شرکت کنندگان خود، پس از اتمام جلسات، مدرک بین المللی شرکت در دوره خواهد داد. هر چند که داشتند مدرک به خودی خود تاثیری در سطح دانش نداشته، اما با داشتن این گواهینامه، می‌توانید اثبات کنید که از شرکت پخش بین المللی که سابقه طولانی در حضورهای اسکاری و بین المللی دارد، تائیده داشته و به نوعی از آن جهت کسب اعتبار بهره ببرید.

معرفی دوره‌ها


آموزش آنلاین فیلمنامه نویسی -فیلمنامه نویسی بلند و کوتاهمدرس دوره: علیمحمد اقبالدار
وضعیت دوره: باز
زمان دوره: 10 جلسه به همراه یک فیلمنامه کامل

آموزش آنلاین تدوین - بلند، کوتاه و سینماییمدرس دوره: محمد امین طرقی
وضعیت دوره: باز
زمان دوره: 10 جلسه آنلاین
آخرین اخبار