تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران

مشاوره ارسال و پخش فیلم

اساس ساختار درگاه فیلم ایران نخست بر مشاوره استوار است چرا که توانایی پخش فیلم در حد آشنایی ابتدای با پلتفرم های رایج و یا آشنایی مقدماتی به زبان انگلیسی آخرین مرحله از یک پخش فیلم محسوب می شود ولی آنچیزی که حائز اهمیت است شناساسی درست فستیوال است نه طریق ارسال به آن! بیشتر دوستان فعال در این عرصه با اندک دانشی در این زمینه احساس پخش کنندگی کرده و اقدام به ارسال فیلم به فستیوال ها می کنند و پس از مدتی با ناراحتی بسیار بیان می کنند که از ارسال فیلمشان به تعداد زیادی فستیوال نتیجه نگرفته اند. هر فیلم با توجه به محتوا و تمی که در زیرلایه های خود دارد مناسب هر فستیوالی نیست. پخش کننده ی حقیقی با احاطه ی کامل بر فستیوال ها و شاخص های فراوانی دیگر بهترین تصمیم را برای ارسال می گیرد. در غیر این صورت بغیر از مقدار هزینه ای که از بودجه ی پخش فیلم هدر خواهد رفت، فرصت و شانس حضور فیلم در فستیوال های A+ و A نیز ازبین می رود.

مشاوره پخش فیلم کوتاه بین المللی

«درگاه فیلم ایران» با دارا بودن کارشناسان مجرب و حرفه‌ای در این زمینه مشاوره فیلمنامه و بررسی و تحلیل متن و داستان، از مرحله ایده تا فیلمنامه و بازنویسی، در خدمت فیلمسازان و گروه های فیلمسازی است. از این رو؛ با سپردن ایده و فیلمنامه های کامل خود به «درگاه فیلم ایران» میتوانید پیش از آنکه اقدام به ساخت فیلم و صرف هزینه‌ی میلیونی جهت ساخت فیلمی کنید که خریداری در فستیوال‌های بین المللی ندارد، از آینده نسبی آن با مشاوره پیش از ساخت مطلع شوید.


مراحل مشاوره فیلمنامه:

  • ثبت فیلمنامه در بانک فیلمنامه خانه سینما (جهت آموزش چگونگی ثبت فیلمنامه اینجا کلیک کنید)
  • درج شماره ثبت و تاریخ ثبت در صفحه اول فیلمنامه
  • ارسال یک نسخه بصورت PDF به کارشناسان «درگاه فیلم ایران»
  • پرداخت هزینه مشاوره - هزینه فیلمنامه کوتاه با بلند متفاوت است


در صورت داشتن هرگونه سوال، در خصوص مشاوره فیلمنامه‌تان جهت ساخت و ارسال به فستیوال های بین المللی از قسمت تماس با ما اقدام فرمائید.

نظرات شما
مجید
سلام خسته نباشید؛فیلم ایران قبلا تهیه‌کنندگی هم میکرد؛ آیا در حال حاضر خریدار فیلمنامه‌های بلند هست؟
سه شنبه 19 اردیبهشت 1402
کارشناس پشتیبانی
درود
خیر متاسفانه
سه شنبه 19 اردیبهشت 1402
[ پاسخ به این نظر ]
وحید
سلام و خسته نباشید . من سایت رو واسه ارسال فیلمنامه خوندم و ثبت نام کردم اما درج نشده کجا pdf فیلمنامه یا طرح رو ارسال کنم . فقط گفته لینک رو وارد کنید و نمیدونم لینک رو چطوری دریافت کنم که بخوام وارد کنم . راهنمایی دقیق کنید ممنون میشم
پنج شنبه 30 دی 1400
کارشناس پشتیبانی
درود
از قسمت تماس با ما با یکی از کارشناسان شرکت در ارتباط باشید. راهنمایی خواهند کرد.
پنج شنبه 30 دی 1400
[ پاسخ به این نظر ]
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما