کانال تلگرام درگاه فیلم ایران

مشاوره ارسال و پخش فیلم

اساس ساختار درگاه فیلم ایران نخست بر مشاوره استوار است چرا که توانایی پخش فیلم در حد آشنایی ابتدای با پلتفرم های رایج و یا آشنایی مقدماتی به زبان انگلیسی آخرین مرحله از یک پخش فیلم محسوب می شود ولی آنچیزی که حائز اهمیت است شناساسی درست فستیوال است نه طریق ارسال به آن! بیشتر دوستان فعال در این عرصه با اندک دانشی در این زمینه احساس پخش کنندگی کرده و اقدام به ارسال فیلم به فستیوال ها می کنند و پس از مدتی با ناراحتی بسیار بیان می کنند که از ارسال فیلمشان به تعداد زیادی فستیوال نتیجه نگرفته اند. هر فیلم با توجه به محتوا و تمی که در زیرلایه های خود دارد مناسب هر فستیوالی نیست. پخش کننده ی حقیقی با احاطه ی کامل بر فستیوال ها و شاخص های فراوانی دیگر بهترین تصمیم را برای ارسال می گیرد. در غیر این صورت بغیر از مقدار هزینه ای که از بودجه ی پخش فیلم هدر خواهد رفت، فرصت و شانس حضور فیلم در فستیوال های A+ و A نیز ازبین می رود.

مشاوره پخش فیلم کوتاه بین المللی

درگاه فیلم ایران با دارا بودن کارشناسان مجرب و حرفه ای در این زمینه، با بررسی دقیق فیلم و مکاتبات تعیین کننده با فستیوال ها، برنامه ریزی دقیقی را برای هر فیلم انجام داده و لیست پخش را تنظیم میکند.


به منظور مشاوره رایگان در خصوص پخش و ارسال فیلم و فیلمنامه تان به فستیوال های بین المللی با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از قسمت تماس با ما اقدام فرمائید.

  • +98-921-634-3320
  • +98-902-076-3947
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما