تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

درباره‌ی درگاه فیلم ایران

 

پخش کننده خود را ابتدا بشناسید ...

 

آژانس بین المللی پخش و ارسال فیلم و فیلمنامه «درگاه فیلم ایران» از سال 1392 بصورت غیر رسمی فعالیت خود را در زمینه پخش کنندگی فیلم و فیلمنامه با نام «پخش گرانش» آغاز نمود و از سال 1395 بصورت رسمی و با عنوان آژانس پخش فیلم و فیلمنامه «درگاه فیلم ایران» به فعالیت خود ادامه داد.

این آژانس بین المللی، در طی این سال‌ها، با کسب تجربه در زمینه‌ی پخش و ارسال فیلم و فیلمنامه، مطالعات فشرده چندین ساله، ارتباط با پخش کنندگان بین‌المللی خارج از کشور، شراکت با طرف اسپانیایی، عضویت رسمی در مجموعه های رسمی مانند Cinando فرانسه و Screen Dollars آمریکا و نیز حضور مدیریت شرکت «علیمحمد اقبالدار» در رویدادها و فستیوال های خارجی و بین‌المللی، و تلاش در ایجاد ارتباط با شرکت‌های پخش جهانی راه خود را یافت و روز به روز در مسیر پیشرفت و نزدیک شدن به استانداردهای جهانی قدم برداشت.

 

اطلاعت آژانس در وب سایت Cinando فرانسه:

 

اطلاعات آژانس در وب سایت Screen Dollars آمریکا

سرپرست و نماینده فیلم و فیلمنامه های درگاه فیلم ایران، «علیمحمد اقبالدار» در سمت مدیر عاملی شرکت «تصویر سازان عصرگرانش» با داوری های متعدد در فستیوال های بین المللی و نیز حضور و جوایز فیلم های خود، طراح و مشخص کننده مسیر موفقیت فیلم و فیلمنامه های طرف قرارداد شرکت است. این آژانس بین المللی بصورت منسجم و Teamwork با کارمندانی مجرب و حرفه‌ای (برای دیدن مشخصات مدیریت و کارمندان شرکت کلیک کنید) تقسیم کار کرده و بدون اتلاف انرژی و با دقت، اقدام به برقراری ارتباط با مشتریان، پخش و مارکتینگ فیلم و فیلمنامه می‌کند.

این شرکت بین المللی بطور میانیگن در یکسال کاری، حدود 2000 فیلم را (بطور متوسط) پذیرش اولیه کرده که از این تعداد، براساس شاخص هایی از قبل تعیین شده است، حدود 200 فیلم و فیلمنامه را واجد قرارداد می داند و که حدودا 150 قرارداد نهایی و منعقد می گردد.

«درگاه فیلم ایران» ذیل شرکت حقوقی فیلمسازی «تصویر سازان عصر گرانش» سازوکاری حقوقی و رسمی داشته و از اینرو تمامی فعالیت‌ها با قرارداد رسمی و حقوقی انجام خواهد گرفت و فیلمساز (و یا نماینده رسمی فیلم و یا فیلمنامه) بدون کوچکترین نگرانی، می تواند حق پخش و فروش فیلم و فیلمنامه خود را به این مجموعه حقوقی واگذار کند. شما می‌توانید از لینک «روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران» شماره ثبت و موارد حقوقی ثبتی شرکت «تصویرسازان عصر گرانش» را مشاهده کنید.

همانطور که گفته شد، این شرکت بین المللی از ابتدای رسمیت خود با شرکت Movibeta اسپانیا توافق نامه همکاری داشته و در ارتباط مستقیم با آن شرکت بین المللی است.

«درگاه فیلم ایران» به عنوان پخش کننده ی بین المللی در دو پلتفرم جهانی در بین پخش کنندگان رسمی بین المللی به ثبت رسیده است.

آخرین اخبار