تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

فيلم مستند «سرباز شماره صفر» به کارگرداني محمد سليمي راد آماده نمايش شد

فیلم مستند «سرباز شماره صفر» به کارگردانی محمد سلیمی راد آماده نمایش شد
+ -

فیلم مستند «سرباز شماره صفر» به کارگردانی محمد سلیمی راد آماده نمایش شد

به گزارش «درگاه فیلم ایران» مستند بلند «سرباز شماره صفر» به کارگردانی محمد سلیمی راد پس از گذراندن مراحل فنی آماده نمایش شد.
این مستند داستان زندگی مردی به اسم جهانگیر را روایت می کند که به خاطر بیماری همسرش، به سراغ پرونده جانبازی اش می رود ولی متوجه می شود در زمان جنگ بیمارستانی که در آن بستری بود مورد حمله دشمن قرار گرفته و اسناد تعداد زیادی از مجروحان جنگی از بین رفتند.
عوامل این فیلم مستند عبارتند از: پژوهشگر، تهیه کننده و کارگردان: محمد سلیمی راد، با حضور واقعی: جهانگیر بَدوره، تدوین: هوشنگ میرزایی، صداگذاری و میکس: گیسو آزادروش، مدیر فیلمبرداری: محمد سلیمی راد، اصلاح رنگ و نور: رضا تیموری، صدابردار و مدیر تولید: بهمن درخشنده، فیلمبرداران: جابر بادیاد، سعید کریمی، گروه پژوهش: رسول حاتمی نژاد، سید محمد جواد سعیدی، ترجمه: معصومه جهان بین، زیرنویس: رضا تاری وردی، طراح پوستر: فرود عباسی.
نظرات شما
سید محسن شاه رضوی [چهار شنبه 17 ابان 1402]
فیلم فوق‌العاده عالی و تأثیر گذار، این فیلم مستند، انتظاری که از یک مستند خوب میرود را کاملا بر آورده است، نگاهی به زندگب قشری از جامعه که در زمان نیاز کشور و حکومت وظیفه خودسان را انجام دادن، امروزه که دچار مشکلاتی هستندمسولین حتی گوش شنیدن ندارند، ،
[ پاسخ به این نظر ]
مهدی [یک شنبه 21 آذر 1400]
خیلی خوب راضیم
[ پاسخ به این نظر ]
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار