تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

معرفي اعضاي شوراي سياستگذاري جشنواره فيلم کوتاه «سلفي 20»

معرفی اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20»
+ -

معرفی اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20»، اعضای شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20» معرفی شدند.
بدین ترتیب حبیب ایل بیگی کارشناس ارشد روابط بین الملل و قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی، محمدجواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، مهرداد خوشبخت تدوینگر، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون، افشین هاشمی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما، مرجان ریاحی نویسنده، مستندساز و مدیر و موسس پایگاه خبری فیلم کوتاه و مریم دوستی نویسنده و کارگردان سینما و موسس و دبیر جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20»، شورای سیاستگذاری این رویداد سینمایی را تشکیل می دهند.
جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20» نخستین جشنواره سینمایی با موضوع زندگی پساکروناست که نتایج و تبعات شیوع این ویروس را بر انسان، جامعه، محیط زیست، سیاست، اقتصاد و … بررسی می‌کند.
این رویداد سینمایی اهدافی همچون واقع‌نمایی و تاثیرات مثبت و منفی شیوع و اپیدمی ویروس کرونا بر شیوه زیست مردم، طبیعت، اقتصاد و سیاست، جامعه، عدم خشونت و قهرمانان و شهدای سلامت را در قالب آثار سینمایی دنبال می‌کند.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار