تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اضافه شدن بخش نگاه مردم به جشنواره فيلم تبليغاتي تهران

اضافه شدن بخش نگاه مردم به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران
+ -

اضافه شدن بخش نگاه مردم به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از «روابط عمومی جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران»، آرای مردم به عنوان مخاطب هدف تبلیغات در بخش‌های مختلف، برای نخستین بار در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و بهترین آگهی‌های منتخب مردمی در بخش مسابقه این جشنواره معرفی می‌شوند. در طول برگزاری نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران، مردم از میان آثار حاضردر این جشنواره به 10 اثر مورد نظر خود امتیاز می‌دهند و در نهایت 10 آگهی که بالاترین امتیاز و رای مردمی را از نگاه مخاطب دریافت کنند به عنوان بهترین‌های نگاه مردمی معرفی می‌شوند که تندیس و نشان ویژه جشنواره با عنوان منتخب مردم را دریافت خواهند کرد.
جشنواره فیلم‌های تبلیغاتی تهران با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثربخشی تبلیغات، تقویت ایده‌های خلاق، انتخاب و معرفی عوامل تولید کننده و آثار برتر شرکت ها تولیدکننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری برپا خواهد شد.
این جشنواره در حوزه تولیدات مختلف ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه‌های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی، رسانه‌های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» از تاریخ 29 بهمن تا یکم اسفندماه برگزار می‌شود.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار