تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

جشنواره فيلم «ونيز» طبق برنامه معمول برگزار مي‌شود

جشنواره فیلم «ونیز» طبق برنامه معمول برگزار می‌شود
+ -

جشنواره فیلم «ونیز» طبق برنامه معمول برگزار می‌شود

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از رویترز، لوکا زایا فرماندار استان ونتو ایتالیا اعلام کرد با توجه به کاهش روند شیوع ویروس کرونا در کشور، جشنواره فیلم ونیز طبق برنامه همیشگی برگزار می‌شود.

این جشنواره که توسط کمپانی بینال دی ونیزیا برگزار می‌شود، قدیمی‌ترین جشنواره سینمایی جهان است. ماه ژانویه اعلام شده بود کیت بلانشت رئیس هیات داوران هفتادو هفتمین دوره این جشنواره خواهد بود.

با توجه به قرنطینه عمومی که صنعت فیلم را در سراسر جهان به محاق برد، شاید این جشنواره با استقبالی کمتر از همیشه روبه رو شود، اما به گفته زایا که یکی از اعضای هیات مدیره بینال دی ونیزیا هم هست، این جشنواره کارش را طبق معمول انجام می‌دهد.

جشنواره فیلم کن بزرگ‌ترین جشنواره سینمایی دنیا مجبور شده است تا زمان برگزاری‌اش را به تعویق بیندازد. ایتالیا در عین حال اعلام کرده سفرها از کشورهای اروپایی از 3 ژوئن ممکن خواهد بود و دوران قرنطینه به پایان می‌رسد.

این کشور دیروز شنبه خبر از 119 کشته جدید به دلیل ابتلا به کرونا داد. این کشور با شمار 32 هزار و 735 کشته از کرونا، سومین کشور دنیا از نظر درگذشت افراد مبتلاست و پس از آمریکا و بریتانیا جای دارد.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار