تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

جلسات آنلاين فيلمنامه‌نويسي انجمن سينماي جوانان استان اردبيل

جلسات آنلاین فیلمنامه‌نویسی انجمن سینمای جوانان استان اردبیل
+ -

جلسات آنلاین فیلمنامه‌نویسی انجمن سینمای جوانان استان اردبیل

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از  روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در شرایطی که برگزاری فعالیت‌های آموزش حضوری در کشور به دلیل رعایت اصول ایمنی و بهداشتی به حالت تعلیق درآمده، دفاتر انجمن سینمای جوان با برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های مجازی مشغول خدمت‌رسانی به علاقه‌مندان مباحث سینمایی هستند.

انجمن سینمای جوانان استان اردبیل نیز از پیشگامان این پویش است که در حوزه فیلمنامه‌نویسی خدمات قابل توجهی را ارائه کرده است.

بنا به گفته میردولت موسوی، مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل، این یک طرح ملی است و دفتر اردبیل با برگزاری دوره‌ای و منظم کلاس‌های فیلمنامه‌نویسی آنلاین با حضور فیلم‌سازان ومدرسان مطرح کشوری از جمله: بهمن ارک، رضا فهیمی، امید شمس، نوشین معراجی و ... تاکنون امکان بهره‌مندی علاقه‌مندان این رشته در بیش از 40 شهر کشور را فراهم نموده است.

این کلاس‌ها از طریق واتساپ برگزار می‌شود و مباحث پیشین از طریق لینک زیر در دسترس است:

https://t.me/filmnamenevisionlin

برپایه این گزارش و در ادامه برگزاری این سلسله نشست‌های مجازی، رهبر قنبری از ساعت 22 تا 23 جمعه نوزدهم اردیبهشت، کارگاه «فیلمنامه‌نویسی آنلاین» را برگزارخواهد کرد و علاقه‌مندان از طریق لینک زیر امکان حضور در این کارگاه را دارند:

https://chat.whatsapp.com/IzXSYtjP8Nm8OXG28BAYZx

رهبر قنبری ساخت بیش از 50 فیلم کوتاه و نیمه بلند مستند و داستانی، دوازده فیلم بلند ویدئویی و سه فیلم سینمایی و همچنین 26 جایزه داخلی و خارجی نظیر جایزه سینه‌کید آمستردام، کودکان و نوجوانان قاهره، المپیای یونان، جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره مذهب امروز ایتالیا، جایزه بین‌الادیان جشنواره فیلم فجر، جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه 20 سال سینمای دینی ایران از جشنواره سپید و ... را در کارنامه هنری خود دارد.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار