تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

تمديد فراخوان جشنواره فيلم کوتاه و عکس موبايلي «خونه بهار»

تمدید فراخوان جشنواره فیلم کوتاه و عکس موبایلی «خونه بهار»
+ -

تمدید فراخوان جشنواره فیلم کوتاه و عکس موبایلی «خونه بهار»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مهلت ارسال آثار به نخستین دوره جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس موبایلی «خونه بهار» تا 31 اردیبهشت 99 تمدید شد.
این جشنواره توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و انجمن سینمای جوانان این استان با همکاری موسسه سینمایی نقطه دید برتر (pov)، با موضوع در خانه می‌مانیم برگزار میشود.
تمامی مراحل برگزاری جشنواره (دریافت، نمایش، داوری، اختتامیه و ... ) به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است، جشنواره «خونه بهار» با هدف تشویق هموطنان به ماندن در خانه با هدف قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا شکل گرفته و آثاری که در فضای خارج از خانه و با ایجاد ریسک ابتلا به بیماری تولید شوند از چرخه بررسی آثار خارج می شوند.
موضوعات جشنواره عبارتند از: دورهمی‌های خانوادگی، ورزش در خانه، بهداشت فردی و عمومی، سرگرمی و بازی‌های خانوادگی، آیین‌های نوروزی، پلیس؛ امنیت و خانواده، ماه مبارک رمضان و خانواده.

این جشنواره در دو بخش:

اصلی( بدون محدودیت سنی)

بخش ویژه کودکان و نوجوانان(7 تا 16 سال)

شرایط شرکت در جشنواره عبارتند از: 1) حدا?ثر مدت زمان هر فیلم 3 دقیقه باشد. 2) فیلم‌ها و عکس‌ها حتما در فضای خانه و با موضوع جشنواره باشد. 3) فیلم و عکس ارسالی بعد از رویت و تایید، از طریق ستاد جشنواره در فضای مجازی منتشر خواهد شد. 4) فیلم‌ها ارسالی باید با موبایل، تصویربرداری شود و باید با حجم پایین و فرمت‌های قابل پخش در فضای مجازی (می‌تواند با تدوین و صداگذاری یا بدون تدوین) باشد.

آثار ارسالی باید، همراه با مشخصات اثر و کارگردان به شماره09033541529 از طریق برنامه های موبایلی سروش، ایتا واتساپ یا تلگرام و یا آدرس ایمیل povcinema@gmail.com ارسال نمایند ارسال نمایید.

شماره تماس دبیرخانه : 32521681-026

صفحه جشنواره در اینستاگرام @pov.festival.ir

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار