تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

تمديد ارسال آثار با موضوع «مقابله با کرونا»

تمدید ارسال آثار با موضوع «مقابله با کرونا»
+ -

تمدید ارسال آثار با موضوع «مقابله با کرونا»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، به دنبال استقبال فیلم‌سازان از طرح حمایتی انجمن سینمای جوانان از فیلم‌های کوتاه تولیدشده با مضمون مقابله با کرونا، شمار زیادی از هنرمندان درخواست تمدید مهلت ارسال را مطرح کردند تا فرصت کافی برای تکمیل فرایند تولیدات خود را داشته باشند.

انجمن سینمای جوانان ایران ضمن قدردانی از تمامی هنرمندان باورمند، خلاق و متعهدی که در راستای ایفای مسؤولیت اجتماعی خود در این صحنه حضور می‌یابند، مهلت ارسال آثار را تا پایان روز چهارشنبه، بیستم فروردین‌ماه 1399 تمدید می‌کند.

 

متن کامل فراخوان به شرح زیر است:

 

حمایت انجمن سینمای جوانان ایران از تولید آثار با موضوع مقابله با کرونا

 

انجمن سینمای جوانان ایران ازآثار خلاق، کوتاه و مؤثری که در راستای پیشگیری، آگاهی‌بخشی و امیدآفرینی در مبارزه با کرونا، به‌عنوان یکی از موضوعات مهم فعلی کشور، ساخته شده باشند، حمایت خواهد کر‌د.

 

هنرمندان همیشه درکنار مردم بوده و هستند و درهر شرایطی یاریگر آنانند.

در شرایط کنونی نیز که فیلم‌سازان فیلم کوتاه در راستای ایفای مسؤولیت اجتماعی‌شان هرکدام به شیوه‌ای با دوربین‌های خود در حرکت عظیم مبارزه با کرونا یاری‌رسانی و مشارکت می‌کنند، انجمن سینمای جوانان ایران وظیفه خود می‌داند حمایت‌های خود را معطوف به این تولیدات نماید .

 

بر این اساس، کلیه آثاری که در قالب‌های مختلف انیمیشن، رئال یا ترکیبی که در مدت زمان حداکثر 3 دقیقه ساخته شده باشند و به صورت خلاقانه قادر باشند در یکی از موضوعات: پیشگیری، آگاهی‌بخشی و امیدآفرینی به اقشار مختلف مردم کمک کنند و مناسب پخش در فضای مجازی باشند، مشمول این حمایت خواهند بود.

 

جزئیات این طرح به شرح زیر است:

 

-           آثاری که با استفاده از جلوه‌های ویژه و بدون نیاز به حضور میدانی در نقاط پرخطر تولید شده باشند، در اولویت حمایت قرار دارند.

 

-           آثار ارسالی توسط کارشناسان انجمن بررسی می‌شوند و در مرحله اول 10 اثر برتر، مورد حمایت مالی قرار می‌گیرند. (در صورت وجود آثاری                     افزون‌تر، امکان افزایش تعداد آثار قابل حمایت وجود دارد.)

 

-           حمایت انجمن از این آثار بین 50 تا 100 میلیون ریال خواهد بود. (رقم نهایی توسط شورای ارزشیابی هنری انجمن تعیین خواهد شد.)

 

-           حمایت انجمن به‌صورت کمک بلاعوض است و مالکیت آثار متعلق به خود پدیدآورندگان خواهد بود.

 

-           انجمن برای عرضه مناسب و گسترده آثار برتر در فضای مجازی اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

 

-           آثاری که به سفارش نهادها و ارگان‌ها و یا از منابع عمومی و دولتی ساخته شده باشند، مشمول این حمایت نخواهند بود.

 

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا پایان روز چهارشنبه 20 فروردین‌ماه 1399 و از طریق واتس‌اپ به شماره 09399343902 به روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران ارسال فرمایند.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار