تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

آثار بخش مسابقه جشنواره ساباط معرفي شدند

آثار بخش مسابقه جشنواره ساباط معرفی شدند
+ -

آثار بخش مسابقه جشنواره ساباط معرفی شدند

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از کمیته خبر و اطلاع‌رسانی اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه ساباط یزد، اسامی آثار راه‌یافته به این جشنواره اعلام شد.

اعضای هیئت انتخاب متشکل از: ابوذر حیدری، سیدمحمدجواد صداقت‌کشفی و امیررضا وزیری در بخش داستانی؛ احمد صراف‌یزد، محمدرضا بحری و سیدمجید هاشمی در بخش مستند؛ و مهدی خرمیان، علی نیکوکار و فاطمه تقوی در بخش پویانمایی با بررسی آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره و براساس امتیازاتی که برای گزینش آثار برتر و متناسب با موضوع جشنواره در نظر گرفتند، در نهایت آثاری را که برای شرکت در اولین دوره جشنواره فیلم کوتاه ساباط یزد انتخاب شدند، به شرح زیرمعرفی کردند:

 

بخش داستانی

(ملی)

بابردوو/ سیاوش ساعدپناه و امید غریبی/ کردستان
بازگشت/ شهریار پورسیدیان/ گیلان
برای او/ سید مرتضی سبزقبا/ خوزستان
پاکنه/ سجاد شاهدی باغ خندان/ تفت
تولد آن دو مرحوم/ علی صادقیان/ یزد
جمعه گل/ محمدرضا حاجی غلامی یزدی/ یزد
دایان/ فرود عوض پور/ اردبیل
ژوان/ کاوه جاهد/ کردستان
سلام/ محمدرضا حاجی غلامی یزدی/یزد
شاه رخ/ یاسر خیّر/ مازندران
صراحی/ سعید نجاتی/ قم
عزیز/ مهدی برزُکی/ کاشان
کوپه/ محمد طالبی/ مرکزی
لباس سفید/ الهه منتظری/ یزد
مادر برفی/ مرجان خسروی/ چهارمحال و بختیاری
مرگ تدریجی/ آمین صحرایی/ تهران
ناهید/ صمد علیزاده/ آذربایجان شرقی

 

بخش مستند:
(ملی)

آشو/ جعفر نجفی/ چهارمحال و بختیاری
بافندگان خیال/ سید محمدصادق جعفری/ تهران
بایداق/ محمدهادی اسفندیاری/ تهران
پل سیاه/ ایوب مروانی پور/ خوزستان
دوران ارادت/ فرهاد آیت اللهی/ یزد
زیلو/ مهدی کارگر شورکی/ یزد
سراج/ محمدرضا دهستانی/ قم
سلطان محمد نقاش/ سید وحید حسینی نامی/ تهران
سوزنگرد/ معصومه نورمحمدی قمی/ تهران
شبیه مضحک/ علی محمد ناصر بافقی/ یزد
صحنه آخر/ محمد قاسم پور/ تهران
عیار 20/ محسن عباسی سرچشمه/ یزد
قنات قصبه گناباد/ سعید توکلی فر/ خراسان رضوی
کهنمویی ساعت 720/ نصیر درویشوند/ بوشهر
نت آخر/ حسین صباغ/ یزد

 

بخش پویانمایی:
(ملی)

ارزش سخن/ آرش مینایی/ کردستان
جنگ جهانی سوم/ عبدالامیر سبیعی/ یزد
روزگار خرم/ آناهیتا نژاد بختیاری/ خوزستان
زر زری کاکل زری/ مهین جواهریان/ تهران
فرفره/ شیوا ممتحن/ تهران
گرگم و گله می‌برم؟/ امیرهوشنگ معین/ تهران

 

 بخش سایه روشن:
(استانی)

فیلم‌های داستانی:
بازگشت/ مائده رفیعی
جوی استیک/ مجید عظیمی نیا
خانه پنجم/ رضوانه فتحی
ریورس/ هنرجویان انجمن سینما
زیرِ دِه/ سعید قمری
زینب/ محمدرضا محمدی زاده
سارا/ مجتبی زارع مهرجردی
ساکنین طبقه آخر/ امیر جلالی
قطره/ محمدهادی دهقانی اشکذری
کاغذ،باد،بازی/ وحید آبرود

فیلم‌های مستند:
آبی یعنی سیاه/ احسان نادری
بومرنگ/ پدرام ابویی
داستان عروسک ها/ سید مصطفی فخاری نیری

 

بخش فرشتگان کسب و کار:

چوب بستنی/ محمد طالبی
دختر آفتابگردون/ علیرضا آخوندزاده طزرجانی
صد سال به شیرینی گذشت/ سید مجتبی حسینی (خارج از مسابقه)
مشاهیر صنعت یزد/ رضا فاتحی
مهدی/ بنفشه جاهد (خارج از مسابقه)
هیولای نادر/ پریسا بلوچی

 

اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه ساباط یزد با موضوع میراث جهانی، تاریخی و معنوی از 20 لغایت 23 اسفند ماه 98 در پردیس سینمایی جام‌جم  شهر میراث جهانی یزد برگزار خواهد شد.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار