تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

نشست‌هاي تخصصي آموزشي با موضوع «فيلم‌برداري» در جشنواره فيلم کوتاه تهران

نشست‌های تخصصی آموزشی با موضوع «فیلم‌برداری» در جشنواره فیلم کوتاه تهران
+ -

نشست‌های تخصصی آموزشی با موضوع «فیلم‌برداری» در جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ در هر یک از روزهای جشنواره امسال، نشست‌های تخصصی متنوعی تحت عنوان «36-20» برگزار می‌شود که یکی از روزهای آن به نشست‌هایی با موضوع «فیلم‌برداری» اختصاص دارد.
این نشست­های‌ تخصصی آموزشی با حضور «محمود کلاری» به عنوان دبیرعلمی و «ارسطو مداحی‌گیوی»، «تورج اصلانی» و «ساعد نیک‌ذات» به عنوان استادان این حوزه برگزار می‌شود.
اولین نشست با عنوان «فضاسازی با نورپردازی» با حضور ارسطو مداحی‌گیوی، نشست دوم با عنوان «فضاسازی در تصویر» با حضور تورج اصلانی، نشست سوم با عنوان «رابطه دوربین و فیلم‌نامه» با حضور ساعد نیک‌ذات و چهارمین نشست با عنوان «تجربه‌گرایی در فیلم‌برداری» با حضور ارسطو مداحی گیوی، تورج اصلانی و ساعد نیک‌ذات، به جای هومن بهمنش (که پیش از این اعلام شده بود)، برگزار خواهد شد.
مجموعه نشست‌های تخصصی «36-20» هر روز از ساعت 15 تا 22:30 در حوزه‌های مختلف فیلم‌سازی برگزار می‌شود و هر روز یک دبیرعلمی مجزا دارد. بر این اساس دبیران علمی با توجه به موضوع انتخابی هر روز، نشست‌هایی را با حضور اساتید سرشناس آن حوزه طراحی و برگزار می‌کنند.
گفتنی است؛ نام‌نویسی علاقه‌مندان جهت حضور در این نشست‌های تخصصی از 8 آبان‌ماه آغاز شده و تا 17 آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران 18 تا 24 آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار خواهد شد. پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره از طریق سایت «سینماتیکت» انجام می‌شود و در ایام برگزاری جشنواره به صورت روزانه و حضوری نیز از طریق گیشه بلیت فروخته خواهد شد.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار