تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

فروش بليت‌هاي جشنواره فيلم کوتاه تهران در «سينما تيکت»

فروش بلیت‌های جشنواره فیلم کوتاه تهران در «سینما تیکت»
+ -

فروش بلیت‌های جشنواره فیلم کوتاه تهران در «سینما تیکت»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ آرش عباسی ضمن اعلام این خبر گفت: از آنجایی که یکی از مشکلات هر ساله جشنواره، ازدحام تماشاگران و بی نظمی‌های غیر قابل پیش‌بینی بود، امسال تصمیم بر آن شد که سایت بلیت‌فروشی راه‌اندازی شود و علاقه‌مندان قبل از جشنواره بتوانند بلیت سانس‌های مورد نظرشان را رزرو و خریداری کنند.

مشاور دبیر جشنواره فیلم کوتاه تهران افزود: بهای بلیت برای هر سانس 10 هزار تومان در نظر گرفته شده و سامانه فروش آن از طریق سایت «سینما تیکت» خواهد بود اما فیلم‌سازانی که اثرشان به جشنواره راه پیدا کرده، بر حسب کد تخفیف - که به آن‌ها تحویل داده می‌شود - می‌توانند یک روز پیش از شروع بلیت‌فروشی آنلاین برای هر سانس بلیت رایگان دریافت کنند. همچنین به کسانی که 30 سانس را خریداری کنند 50 درصد تخفیف تعلق خواهد گرفت.

عباسی ادامه داد: برای تمامی فیلم‌های این دوره از جشنواره، صفحه‌ای در سایت سینما تیکت ایجاد می‌شود که فیلم‌ها در آن از طریق تیزر، پوستر و اسامی عوامل، معرفی می‌شوند و مخاطبان پیش از خرید بلیت می‌توانند از این طریق اطلاعات مربوط به هر فیلم را کسب کنند.

وی افزود: همچنین در طول ایام برگزاری جشنواره به صورت روزانه و حضوری نیز از طریق گیشه، بلیت فروخته خواهد شد.
سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از 18 تا 24 آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار