تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اسامي هيات انتخاب بخش پويانمايي سي‌و‌ششمين جشنواره فيلم کوتاه تهران منتشر شد

اسامی هیات انتخاب بخش پویانمایی سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد
+ -

اسامی هیات انتخاب بخش پویانمایی سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران منتشر شد

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ «امیرمحمد دهستانی»، «شیوا صادق‌اسدی» و «پرستو کاردگر» اعضای هیأت انتخاب بخش پویانمایی هستند که در روزهای گذشته 133 اثر رسیده را بررسی و از این میان 26 اثر را برای رقابت در بخش پویانمایی انتخاب کردند.

امیرمحمد دهستانی، متولد 1348 تهران، دانش آموخته کارشناسی سینما و کارشناسی ارشد انیمیشن از دانشگاه هنر تهران بوده و مدیر گروه انیمیشن دانشگاه هنر تهران است. وی فعالیت حرفه­ای در زمینه کارگردانی انیمیشن را از سال 1372 آغاز کرده است.

شیوا صادق اسدی، متولد1362 تهران، دارای مدرک لیسانس گرافیک از دانشگاه الزهرا و فوق لیسانس انیمیشن از دانشگاه هنر تهران است. او ساخت چند فیلم پویانمایی از جمله انیمیشن‌های «بچه گربه» و«یال و کوپال» را در کارنامه دارد که در چندین جشنواره معتبر بین‌المللی برگزیده یا تحسین شده‌اند.

پرستو کاردگر، متولد 1365 تهران، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد کارگردانی انیمیشن است که در چندین جشنواره معتبر داخلی از جمله جشنواره پویانمایی تهران، جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، جشن مستقل انیمیشن، جشنواره حسنات اصفهان و... موفق به دریافت جایزه شده است. از آثار موفق وی می‌توان به «ایکی» اشاره کرد.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به‌دبیری سیدصادق موسوی، 18 تا 24 آبان‌ماه سال جاری در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار