تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اعلام فراخوان جشنواره «دالارنا» سوئد براي فيلم هاي مستند

اعلام فراخوان جشنواره «دالارنا» سوئد برای فیلم های مستند
+ -

اعلام فراخوان جشنواره «دالارنا» سوئد برای فیلم های مستند

به گزارش «درگاه فیلم ایران» جشنواره بین المللی فیلم «دالارنا» که امسال روی فیلم های مستند، از کشورهای افغانستان، ایران، سوریه، عراق و کردستان عراق تمرکز دارد، فراخوان منتشر کرده است. این جشنواره در نوامبر امسال، زیر نظر «انجمن بین المللی فیلم های دالارنا»، در کشور سوئد، برگزار خواهد شد.
جشنواره «دالارنا»، با هدف شناساندن و نزدیک کردن انسان ها و ملت ها با یکدیگر برگزار می شودبرای شرکت کننده ها در جشنواره لوح تقدیر و تندیس جشنواره اهدا خواهد شد.
 
مقررات :
 
فیلم های مستند کوتاه و بلند با موضوع چهار کشور افغانستان، ایران، عراق و سوریه، یا هرموضوعی که به این چهار کشور ربط داشته باشد مانند موضوعات تاریخی، باستان شناسی، طبعیت، حیات وحش، اجتماعی که زندگی مردم و مهاجرین این کشورها را نیز در بر می گیرد، پذیرفته خواهند شد.
 
فیلم ها همه به باید دارای زیر نویس انگلیسی صحیح باشند.
 
آخرین مهلت ارسال فیلم ها 31 آگست 2019 می باشد
 
فیلم ها باید از ژانویه 2016 به بعد ساخته شده باشند.
 
فیلم ها برای داوری اول باید با کیفیت مطلوب در گوگل درایو، دراپ باکس و یا ویمو آپلود شده و با کیفیت مناسب «ام پی» یا معادل آن به ایمیل جشنواره فرستاده شود. بعد از داوری، فیلم های انتخاب شده با کیفیت اصلی از فیلمساز درخواست خواهد شد.
 
فیلم سازان باید به همراه فیلم سی وی و بیوگرافی خود شامل ( نام و نام خانوادگی، تخلص، تاریخ  و محل تولد، ملیت)، راه های تماس مانند (ایمیل و شماره موبایل یا …)، یک توضیح مختصر در مورد فیلم شامل ( زمان شروع کار بر روی فیلم و تاریخ پایان کار، در چه کشوری فیلم ساخته شده است، در مورد چه گروهی از مردم، زنان، کودکان، مهاجرین و هم چنین شخصیت های فیلم دارای چه ملیتی هستند) در فایل پی دی اف به زبان انگلیسی یا فارسی ارسال شود.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت و هم چنین ایمیل جشنواره (dalafilmfestival@gmail.com) مراجعه بفرمایید.
 
 
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار