تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

فيلم هاي بخش مسابقه جشنواره «کن 2019» اعلام شدند

فیلم های بخش مسابقه جشنواره «کن 2019» اعلام شدند
+ -

فیلم های بخش مسابقه جشنواره «کن 2019» اعلام شدند

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از خبرآنلاین، فیلم های هفتاد و دومین دوره ی فستیوال کن 2019 اعلام شد. ترنس مالیک، پدرو آلمودوار و برادران داردن دیگر چهره‌های سرشناس این دوره از جشنواره فیلم کن هستند. البته پیش از این هم اعلام شده بود که جشنواره با نمایش فیلم «مرده‌ها نمی‌میرند» ساخته جیم جارموش افتتاح می‌شود.

فیلم های «مرده‌ها نمی‌میرند» به کارگردانی جیم جارموش، «رنج و افتخار» به کارگردانی پدرو آلمودوار، «Sorry We Missed You» به کارگردانی کن لوچ، «دریاچه غاز وحشی» به کارگردانی دیائو یینان، «خائن» به کارگردانی مارکو بلوچیو، «انگل» به کارگردانی بونگ جون‌هو، «احمد» به کارگردانی برادران داردن، «اوه مرسی» به کارگردانی آرنو دپلشن، «آتلانتیک» به کارگردانی متی دیوپ، «ماتیاس و ماکسیم» به کارگردانی زاویه دولان، «جو کوچولو» به کارگردانی جسیکا هاسنر، «بینوایان» به کارگردانی لاج لیو، «زندگی پنهان» به کارگردانی ترنس مالیک، «باکورائو» به کارگردانی کلبر مندونسا فیلیو و جولیانو دورنلس،‌ «ویسلر» به کارگردانی کورنلیو پورومبوی، «فرانکی» به کارگردانی ایرا ساکس، «پرتره بانویی در آتش»‌ به کارگردانی سلن سیاما و «این باید بهشت باشد» به کارگردانی ایلیا سلیمان و «سیبل» به کارگردانی جاستین تریت فیلم‌های بخش رقابت اصلی این دوره از جشنواره فیلم کن هستند.

این احتمال وجود دارد که یک یا دو فیلم دیگر به بخش مسابقه و سایر بخش ها اضافه شود که این موضوع امید را برای طرفداران "روزی روزگاری هالیوود" آقای تارانتینو، زنده نگه می دارد. فیلمی که هنوز آماده نیست. 

در نهایت برنده نخل طلایی این دوره از جشنواره فیلم کن را هیات داورانی به ریاست الخاندرو گونزالس ایناریتو انتخاب خواهند کرد. 

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار