تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

انتشار فراخوان جشنواره سراسري فيلم کوتاه روستا و عشاير

انتشار فراخوان جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر
+ -

انتشار فراخوان جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از پایگاه خبری صدا و سیما مرکز خراسان شمالی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: اولین دوره جشنواره  سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر در دو بخش سینمای ملی و ویژه، در موضوعاتی همچون آداب و رسوم نوروز، زندگی روستائیان و عشایر، دیروز، امروز، فردا و آب و کارآفرینی برگزار خواهد شد.

حسین فرخنده افزود: تبیین نقش روستاییان و عشایر در ترویج ارزش های اسلامی و ایرانی و اخلاقی، معرفی ظرفیت های روستا در بخش های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی، نقش و جایگاه روستائیان و عشایر در تولید سرانه کشور، تبیین نقش اقتصاد مقاومتی در توسعه پایدار مناطق روستایی و عشایری کشور، از اهداف برپایی این جشنواره است.

وی معرفی، بازشناسی، ارزیابی و بازآفرینی مواریث فرهنگی روستاییان و عشایر کشور، توجه به زیبایی ها و سختی های توامان زندگی روستاییان و عشایر و تلاش برای گسترش و جذب مخاطبان فیلم کوتاه سراسر کشور را ازدیگر اهداف این جشنواره عنوان کرد.

حسین فرخنده افزود: زمان پایان ثبت نام 31 اردیبهشت سال آینده، اعلام فیلم های راه یافته به بخش مسابقه 25 خردادماه و زمان برگزاری جشنواره و معرفی نفرات برتر، اواخر خردادماه سال 98 خواهد بود.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار