تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

ديدار هيأت مديره انجمن فيلم کوتاه ايران با سرپرست سازمان سينمايي

دیدار هیأت مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران با سرپرست سازمان سینمایی
+ -

دیدار هیأت مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران با سرپرست سازمان سینمایی

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از خبرگزاری مهر، روز شنبه 25 اسفندماه برخی از اعضای هیأت مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران با حسین انتظامی سرپرست سازمان سینمایی کشور و علیرضا رضاداد مشاور سازمان، در موزه سینما دیدار کردند.

در این دیدار اعضای انجمن ضمن تشریح وضعیت و موقعیت فیلم کوتاه در ایران، نظرات و دیدگاه‌های خود را به اطلاع حسین انتظامی رساندند و ضمن ابراز نگرانی از اخبار اعلام شدهاخیر، آمادگی خود را برای مشارکت در تصمیم‌سازی برای بهبود وضعیت تولید، آموزش،نمایش و ارتباطات بین‌المللی و برگزاری رویدادهای مرتبط با فیلم کوتاه و همچنین تغییرات در نحوه انجام فعالیت‌های انجمن سینمای جوان اعلام کردند.

اعضای حاضر در جلسه، ضمن بیان نقطه نظرات خود، تاکید کردند، هرگونه اصلاح در انجمن سینمای جوانان باید با ملاحظه حفظ یکپارچگی و کلیت انجمن سینمای جوان طراحی شده و هر طرح پیشنهادی باید متضمن استقلال و حمایت از فیلم کوتاه باشد.

حسین انتظامی نیز با شنیدن نظرات اعضا انجمن فیلم کوتاه ایران با بیان اینکه پیش از این اعلام کرده بود امسال افزایش بودجه قابل‌توجهی نسبت به سال گذشته برای تولید فیلم کوتاه در تهران و دیگر استان‌ها به شکل مجزا پیش بینی شده است، از اعضا در خواست کرد که روش پیشنهادی خود را برای هزینه کرد مؤثر این بودجه بیان کنند.

اعضا نیز با تاکید بر روش تجربه شوراهای تولید استانی تاکید کردند. راه‌اندازی دوباره شوراهای تولید استانی در دفاتر انجمن سینمای جوان در قالب طرح پیچینگ امکان تولید فیلم کوتاه در استان‌ها را افزایش داده و در عین حال کنترل و برنامه‌ریزی‌های کلی ستاد مرکزی را هم حفظ خواهد کرد.

انتظامی با تاکید بر سیاست دولت در واگذاری بیشتر امور به صنوف از هیأت مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران خواست که سه پیشنهاد مشخص خود را برای انجام این سیاست در سال آتی ارائه کنند که بتواند مبنای گفتگوهای بعدی شود.

هیأت مدیره انجمن فیلم کوتاه در روزهای آینده و با توجه به گفتگوهای مثبت انجام شده و همچنین درخواست‌های حسین انتظامی در مورد مسائل فیلم کوتاه، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را اعلام خواهد کرد.

در این دیدار مسعود امینی تیرانی، امیر توده روستا، عماد خدابخش، شهرام میراب اقدم و توفان نهان قدرتی و نیما عباسپور حضور داشتند.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار