تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

فراخوان هشتمین «المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران»

فراخوان هشتمین «المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران»
+ -

فراخوان هشتمین «المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از روابط عمومی «بنیاد سینمایی فارابی»، هشتمین «المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران»، در راستای نیل به فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی با هدف کشف و معرفی استعدادهای برتر نوجوان ایران در حوزه سینما، در 2 بخش «طراحی داستان» و «فیلم سازی»، 24 تا 29 شهریور 1403 برگزار می شود.

المپیاد هشتم در 2 بخش طراحی داستان و فیلم سازی با 7 موضوع: خانواده، جهانی به نام خانه، عشق امید خانواده، فردایی که می‌سازم، خانواده ای به وسعت ایران، خواهر / برادر من و موضوع آزاد برگزار می شود.

تمامی نوجوانان ایرانی (متولدین 1386 تا 1391) 12 تا 17 ساله، می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. همچنین کارگاه‌های تخصصی و آموزشی حضوری، در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام شرکت در هشتمین «المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران» از 2 تیر آغاز و تا 24 تیر ادامه دارد. ضروریست متقاضیان برای ثبت نام به نشانی https://yfo.icff.ir مراجعه کرده، در بخش ثبت نام، نسبت به تکمیل فرم اقدام کنند. همچنین لینک ثبت نام در سامانه بنیاد سینمایی فارابی «www.fcf.ir» و سامانه جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان «www.icff.ir» نیز قابل مشاهده است.

دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان و المپیاد فیلمسازی نوجوانان به آدرس تهران، خیابان سی تیر، نرسیده به جمهوری، پلاک 59، ساختمان مرکزی بنیاد سینمایی فارابی و شماره تماس 66739535-021 نیز پاسخگوی سوالات متقاضیان و علاقه مندان است.

 

 

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار