تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

فراخوان اولین رویداد استارت آپی «فیلمنامه‌نویسی»

فراخوان اولین رویداد استارت آپی «فیلمنامه‌نویسی»
+ -

فراخوان اولین رویداد استارت آپی «فیلمنامه‌نویسی»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از ستاد خبری رویداد استارت آپی «فیلمنامه نویسی»، این رویداد با ریاست محمدحسین ایمانی خوشخو؛ رئیس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی قرار بود به مدت سه روز در هفته اول تیر ماه برگزار شود، که به دلیل همزمان شدن با انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری، به هفته دوم مرداد ماه و در ایام بزگداشت سالروز تشکیل جهاددانشگاهی منتقل شد.

«ایده» و یا «خلاصه طرح» در گونه‌های سینمایی بلند، کوتاه داستانی و سریال از بخش‌هایی است که علاقه‌مندان از تمام استان های کشور در این بخش ها آثارشان را برای دبیرخانه رویداد ارسال کرده‌اند.
رویداد استارت آپی فیلمنامه‌نویسی زمستان سال گذشته فراخوان داد و نزدیک به هزار اثر از تهران و سایر استان های کشور، به دبیرخانه آن ارسال شد.
هیات انتخاب این رویداد متشکل از پوران درخشنده، مهدی سجاده‌چی، محمود اربابی، رضا حیدرنژاد، مهدی احمدی، هومان فاضل، علی مؤذنی، مصطفی رستگاری، محمد باقر قهرمانی و حسین رحیم‌زاده بعد از بررسی آثار ارسال شده، 98 اثر را برای ورود به بخش ارائه و مسابقه انتخاب کردند.

آثار منتخب در بخش فیلمنامه کوتاه و فیلمنامه بلند انتخاب شده اند. افراد منتخب، در زمان برگزاری رویداد برای سه روز گرد هم می‌آیند و در این سه روز کارگاه های آموزشی با حضور استادان صاحب‌نام سینما و فیلمنامه نویسی برای افراد منتخب برگزار می‌شود. تا ایده‌های برتر در این کارگاه ها به طرح نهایی تبدیل شوند و در روز پایانی با رای هیات داوران رویداد انتخابو مورد تقدیر قرار گیرند.

 

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار