تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

فراخوان چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم‎‌های ورزشی» ایران

فراخوان چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم‎‌های ورزشی» ایران
+ -

فراخوان چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم‎‌های ورزشی» ایران

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از روابط عمومی چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم‎‌های ورزشی» ایران، جشنواره بین‌المللی «فیلم‌های ورزشی» ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم‎‌های ورزشی (FICTS) است که به منظور رقابت بین فیلم‌سازان، برنامه‌سازان، کشف استعداد‌های جوان و معرفی چهر‌های خلاق، همگام با سیاست‌های ورزش کشور، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و FICTS در راستای حمایت از تولید و عرضه فیلم‌های ورزشی برگزار می‌شود.

در این دوره علاوه بر فیلم‎‌های سینمایی و داستانی (کوتاه و بلند)، مستند (کوتاه و بلند)، پویانمایی، تیزر و نماهنگ، آثاری با موضوعات روح المپیک و پارالمپیک، مفاهیم صلح و دوستی، ورزش همگانی و سلامت عمومی جامعه، ورزش، درمان و پیشگیری از اعتیاد، بازی‌های محلی، بومی، عشایری و ورزش بانوان می‌توانند در بخش ویژه این رویداد حضور یابند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این دوره جشنواره از اول خرداد تا 15 مرداد 1403 آثار خود را در سایت جشنواره به نشانی www.sportfilmfest.ir  ثبت و ارسال کنند.

جشنواره «فیلم‌های ورزشی» ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی (FICTS) است. مقر FICTS در میلان ایتالیا است که بیش از 125 کشور عضو این فدراسیون هستند. جشنواره ایران به عنوان یکی از 16 پایگاه جهانی و میزبان 34 کشور آسیایی و منطقه برای ورود به جشنواره جهانی میلان مورد توجه فیلم‌سازان و سینماگران این کشور‌ها است و با توجه به جایگاه بین المللی این جشنواره و استقبال از آن، آثاری از کشور‌های اروپایی و دیگر کشور‌ها نیز مهمان این رویداد هستند.

چهاردهمین دوره جشنواره «فیلم‌های ورزشی» ایران با حمایت کمیته ملی المپیک و همراهی وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی پارالمپیک، شهرداری تهران، سازمان صداوسیما و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریورماه امسال برگزار خواهد شد.

برای مشاهده وبسایت جشنواره «اینجا» کلیک کنید.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار