تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

فراخوان نام‌نویسی شورای «فیلم‌ اولی‌ها» آغاز شد

فراخوان نام‌نویسی شورای «فیلم‌ اولی‌ها» آغاز شد
+ -

فراخوان نام‌نویسی شورای «فیلم‌ اولی‌ها» آغاز شد

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از روابط عمومی «بنیاد سینمایی فارابی»، برای بررسی درخواست‌‌های جدید متقاضیان کارگردانی فیلم اول سینمایی، سامانه ثبت درخواست و بررسی صلاحیت حرفه‌ای کارگردانان متقاضی ساخت نخستین فیلم بلند سینمایی از ساعت 10‌ صبح دوشنبه 7 خرداد تا ساعت 24 پنجشنبه 31 خردادماه سال جاری فعال است.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت بنیاد سینمایی فارابی و یا درگاه ثبت درخواست بررسی صلاحیت حرفه‌ای کارگردانان فیلم اول به نشانی http://fcfaval.ir فرم‌ها و مستندات مورد نیاز (از جمله نمونه فیلم داستانی) خود را در سامانه مذکور ثبت و بارگذاری کنند.

زمان‌بندی اعلام شده برای ثبت درخواست‌ها قطعی است. متقاضیان محترم توجه کنند که نام‌نویسی و بارگذاری مدارک خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

شیوه‌نامه و مقررات شورای بررسی صلاحیت حرفه‌ای کارگردانان فیلم اول سینمایی در سال 1403 به انضمام مدارک مورد نیاز در سامانه مذکور در دسترس همه متقاضیان قرار دارد.

شورای بررسی صلاحیت حرفه‌ای کارگردان‌های فیلم اول سینمایی از سال 1401 با ابلاغ سازمان امور سینمایی و سمعی بصری زیر بنیاد سینمایی فارابی آغاز به‌کار کرده است و امسال برای سومین دوره متوالی، درخواست‌های متقاضیان را بررسی و گواهینامه کارگردانی فیلم اول صادر می‌کند. تعداد زیادی از کارگردان‌های فیلم اولی در چهل و یکمین و چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، از کارگردان‌های تایید شده در این شورای تخصصی هستند.

برای دریافت دستورالعمل «اینجا» کلیک کنید.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار