تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

حضور 25 فيلم ايراني در بخش «نمايش بازار» سي‌و‌هفتمين جشنواره جهاني فيلم فجر

حضور 25 فیلم ایرانی در بخش «نمایش بازار» سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر
+ -

حضور 25 فیلم ایرانی در بخش «نمایش بازار» سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، 526 عنوان فیلم ایرانی برای شرکت در بخش‌های مختلف سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر ثبت‌نام کرده‌اند. از میان این آثار 6 فیلم (شامل 3 فیلم بلند و 3 فیلم کوتاه) در بخش «سینمای سعادت» (مسابقه بین‌المللی)، 6 فیلم (شامل 3 فیلم بلند و 3 فیلم کوتاه) در بخش «جلوه‌گاه شرق» (پانورامای سینمای کشورهای آسیایی و اسلامی) و  حداکثر 14 فیلم برای سایر بخش‌های جشنواره انتخاب خواهند شد.

بخش «نمایش بازار» سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر نیز از میان آثار متقاضی، حداکثر 25 فیلم را برای نمایش انتخاب خواهد کرد. این بخش ضمن برنامه‌ریزی نمایش آثار ایرانی، امکان ارتباط مستقیم صاحبان آثار ایرانی را با پخش‌کنندگان بین‌المللی و مدیران جشنواره‌های خارجی فراهم می‌کند، این بخش در دوره‌های اخیر با استقبال خوب صاحبان آثار و مهمانان خارجی مواجه شده است.

صاحبان آثاری که فیلم آنها در بخش «نمایش بازار» به‌نمایش درنمی‌آید می‌توانند از امکانات کتابخانه ویدیویی برای معرفی فیلم خود به پخش‌کنندگان بین‌المللی و نمایندگان جشنواره‌های جهانی استفاده کنند.

سی‌و‌هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از 18 تا 26 آوریل 2019 (29 فروردین تا 6 اردیبهشت 1398) به‌دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

برای ورود به سایت اصلی جشنواره می توانید اینجا کلیک کنید. 

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار