تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اعلام فراخوان «جشنواره ملي پويانمايي و برنامه‌هاي عروسکي تلويزيون»

اعلام فراخوان «جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیون»
+ -

اعلام فراخوان «جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیون»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از سینما پرس، دومین دوره «جشنواره ملی پویانمایی و نمایش عروسکی تلویزیونی ایران» توسط سازمان صدا و سیما با رویکرد رسانه‌ای و تلویزیونی در دو بخش رقابتی و غیررقابتی برگزار می‌شود.

با توجه به اهمیت برنامه‌های عروسکی در تلویزیون، در جشنواره دوم، آثار عروسکی نیز در بخش مستقل کنار آثار انمیشن با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، ترویج هنر صنعت انیمیشن و برنامه‌های عروسکی با مفاهیم اسلامی، ایرانی و انقلابی، معرفی آثار برتر و تجلیل از پدیدآورندگان این آثار، فراهم آوردن زمینه رقابت سازنده برای فعالان پویانمایی و عروسکی کشور و کمک به ورود استعدادهای نو به این عرصه، رشد و رونق تولید، پویانمایی و عروسکی با فعال کردن امکانات کشور، خرید و سفارش آثار و... از اهداف کلی جشنواره هستند.

دومین جشنواره جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران دارای هشت بخش مختلف است.

مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار تا 30 بهمن ماه 1397 است و آثاری که بعد از این تاریخ به دبیرخانه جشنواره برسند، پذیرفته نخواهند شد، اعلام اسامی آثار پذیرفته شده در جشنواره 20 اسفند 1397 است و زمان برگزاری جشنواره، نیمه اردیبهشت 1398 پیش بینی شده است.

دبیرخانه دومین جشنواره پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران در تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌تر از پارک‌وی، خیابان هتل استقلال، ساختمان اداری جام جم، طبقه 10، معاونت امور استانها، مرکز سیمای استان‌ها، واحد هماهنگی تولید برنامه‌های انیمیشن واقع شده است.

 وب سایت جشنواره در دسترس علاقمندان است و برای ثبت نام در جشنواره باید از طریق وب سایت اقدام کرد.

برای ورود و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار