تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اعلام برگزيدگان جشنواره فيلم کوتاه دانش آموزي فرهنگ

اعلام برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی فرهنگ
+ -

اعلام برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی فرهنگ

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از پایگاه خبری فیلم کوتاه، این جشنواره با اکران 9 فیلم کوتاه داستانی و 8 فیلم کوتاه مستند به پایان رسید. همه فیلمسازان حاضر در این جشنواره در دوره ابتدای و پایه‌های پنجم وششم در حال تحصیل هستند.
سحر درویش زاده دبیر جشنواره درباره نحوه پذیرش و ساخت فیلم‌های حاضر در جشنواره گفت: بعد از اعلام فراخوان مدارس غیر دولتی پسرانه فرهنگ 97 فیلم نامه به دبیر خانه جشنواره ارسال شد که از این بین 17 فیلم نامه کوتاه مستند و داستانی توسط داوران جشنواره انتخاب و به مرحله تولید رسید.
سلمان وکیلی رییس هیات داوران جشنواره برگزیدگان این جشنواره را به شرح زیر اعلام کرد:
جایزه بهترین فیلم داستانی به فیلم حقیقت زندگی من ساخته بردیا هاشمی و جایزه بهترین فیلم مستند به فیلم من علیرضا هستم ساخته مهدی معصومی رسید. همچنین مسیحا الیاسی و پوریا پرستار لویی نیز به ترتیب تندیس یک و دو بهترین بازیگری این جشنواره را دریافت کردند.
محمد قورچی بیگی مدیر جشنواره و موسس مدارس غیر دولتی پسرانه فرهنگ از این رویداد ابراز رضایت کرد و گفت: این جشنواره در راستای بالا بردن اعتماد به نفس کودکان و نوجوانان و توانمند نمودن آنان در کسب مهارتهای زندگی صورت گرفت. همچنین ساختن فیلم‌های کوتاه توسط دانش آموزان یکی از مهمترین عناصر اثر گذار در مهارت‌های تحصیلی و تربیتی بوده که آموزش را از حالت نظری محض خارج نموده و موجبات تولید دانش مولد که همان خلاقیت کودکان است هدایت می‌کند.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار