تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اعلام فراخوان سومين جشنواره ملي فيلم کوتاه «طنين مسجد»

اعلام فراخوان سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «طنین مسجد»
+ -

اعلام فراخوان سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «طنین مسجد»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از دبیر جشنواره، سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه طنین مسجد به ابتکار کانون فرهنگی هنری طنین مسجد صاحب الزمان (عجل الله تعالی) کوی مطهری گرگان و تلاش جمعی از فعالین کانون های مساجد برگزار می شود. این جشنواره با موضوعات سبک زندگی اسلامی ایرانی و در دو بخش شرکت برای عموم (آزاد) و بخش ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور فراخوان منتشر کرده است.

وی با اشاره به قالب های این جشنواره، تصریح کرد: فیلم کوتاه داستانی، فیلمنامه، فیلم کوتاه مستند، نماهنگ، انیمیشن و فیلم های موبایلی از قالب های این جشنواره است. حقوق شهروندی، اقتصاد مقاومتی، تحریم ربا، صرفه جویی، اصلاح الگوی مصرف، نذر فرهنگی، کتابخوانی، ازدواج، حجاب، مشارکت سیاسی، سحرخیزی، انقلاب اسلامی، وحدت اسلامی، نیایش، مسجد، نماز، احسان و نیکوکاری، احترام والدین، کسب حلال، نشاط و سرگرمی، تفریح، علم اندوزی و... از عناوین در حوزه سبک زندگی است.

وی با دعوت از عموم هنرمندان حوزه فیلم سازی و فیلمنامه برای شرکت در این جشنواره، افزود: علاقمندان برای شرکت در این جشنواره تا پایان خرداد 98 مهلت دارند با مراجعه به وبسایت جشنواره نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.
برای ثبت نام در سایت جشنواره
اینجا کلیک کنید.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار