تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

انتشار بيانيه هيات مديره انجمن فيلم کوتاه ايران در خصوص تغييرات انجمن سينماي جوانان

انتشار بیانیه هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران در خصوص تغییرات انجمن سینمای جوانان
+ -

انتشار بیانیه هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران در خصوص تغییرات انجمن سینمای جوانان

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از پایگاه خبری انجمن فیلم کوتاه ایران هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه در خصوص تغییرات آتی این مجموعه بیانیه منتشر کرد. این متن به شرح ذیل است:

در روزهای اخیر و به شکل های گوناگون، موضوع انجام تغییرات در سازمان سینمایی مطرح شده و بنظر می رسد بخشی از این تغییرات شامل انجمن سینمای جوانان کشور هم خواهد شد.
از آنجا که هنوز اطلاع دقیق و موثقی از این تغییرات توسط سازمان سینمایی عنوان نشده، لذا انجمن فیلم کوتاه ایران از سازمان سینمایی تقاضا دارد، قبل ازهرگونه تصمیم، فیلمسازان و کسانی را که خود را فرزندان سالهای مختلف انجمن سینمای جوان می دانند، از شکل این تغییرات مطلع کند و درستی یا نادرستی تصمیمات گرفته شده بررسی شود.
پس از گذشت دهه ها از تولد انجمن سینمای جوان، تغییرات لازم است ولی انجمن فیلم کوتاه می خواهد طراحی و تصمیم برای تغییرات با حضور فیلمسازان فیلم کوتاه و مدیران انجمن سینمای جوان و در فضایی شفاف صورت گیرد. فیلم کوتاه همواره دستخوش تصمیماتی است که فیلمسازان فیلم کوتاه نقشی در آن ندارند، در حالی که بارها ادعا شده سازمان سینمایی از حضور اصناف سینمایی استقبال می کند.
انجمن فیلم کوتاه ایران به عنوان تنها نهاد صنفی فیلمسازان فیلم کوتاه کشور که در چند روز اخیر از طریق گفتگو با مدیرعامل و مدیران انجمن سینمای جوان و تقاضای دیدار با ریاست محترم سازمان پیگیر این موضوع بوده، امیدوار است با کمک ریاست سازمان سینمایی، مشاورین سازمان، مدیران انجمن سینمای جوان و فیلمسازان فیلم کوتاه کشور تغییرات پیش رو بررسی شود و بهترین اتفاق رخ دهد.

 

هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه/ ایسفا/ بهمن 97

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار