تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

نشست خبري مجموعه فيلم‌ هاي کوتاه جشنواره فيلم فجر

نشست خبری مجموعه فیلم‌ های کوتاه جشنواره فیلم فجر
+ -

نشست خبری مجموعه فیلم‌ های کوتاه جشنواره فیلم فجر

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از پایگاه خبری فیلم کوتاه، این نشست درحالی برگزار شد که تنها عوامل دو فیلم کوتاه در سالن نشست حضور داشتند.
در این نشست محمد کارت کارگردان بچه‌خور
، آبان عسگری نویسنده همین فیلم، ندا جبرائیلی بازیگر رورانس و الهام معین طراح لباس این فیلم حاضر بودند.
محمد کارت درباره موضوع این اثر توضیح داد: من خودم از بچه‌های جنوب شهر هستم و این فیلم با پژوهش ساخته شده است. زندگی امروزه نوسانات زیادی دارد بنابراین سینمای ما هم باید همانقدر پرکشش باشد.
در ادامه نشست محمد کارت درباره حضور فیلم‌های کوتاه در جشنواره گفت: فجر ویترین سینمای کشور است و مسئولین اگر توجه اهالی رسانه را به این گونه سینمایی ببیند، از سال آینده شاید شرایط بهتری ایجاد کنند.
محدودیت زمانی‌ای که برای حضور فیلم‌هایی که در جشنواره هستند وجود دارد مشکلاتی را ایجاد کرده است. اگر تعداد فیلم‌هایی که می‌توانند در جشنواره باشند بیشتر شود رقابت جدی تر خواهد شد یا اینکه جشنواره فجر هیات انتخابی برای فیلم‌های کوتاه به صورت مجزا داشته باشد و بگویند اولین نمایش فیلم باید در جشنواره فجر باشد.
الهام معین در مورد نحوه اکران فیلم‌های کوتاه در جشنواره گفت: حتی اگر 4 فیلم کوتاه در جشنواره باشند و با وجود محدودیت زمانی برای فیلم‌های کوتاه، حضور این فیلم‌ها در جشنواره فجر بسیار مهم است زیرا مخاطب جشنواره فجر از مخاطب جشنواره فیلم‌های کوتاه بیشتر است.
گفتنی است سهیل امیرشریفی کارگردان فیلم گسل به دلیل حضور در جشنواره «کلرمون فران» فرانسه و سوگل رضوانی کارگردان رورانس برای حضور در جشنواره «سانتاباربارا» آمریکا در نشست حضور نداشتند.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار