تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اعلام فراخوان هشتمين دوره جشنواره فيلم کوتاه و عکس «اميد»

اعلام فراخوان هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه و عکس «امید»
+ -

اعلام فراخوان هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه و عکس «امید»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از پایگاه خبری جشنواره فیلم امید، هشتمین دوره جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید) با هدف شناسایی، حمایت، تقدیر و پرورش استعدادهای درخشان حوزه فیلم و عکس و همچنین ایجاد فضای پر شور و نشاط در بین دانشجویان سراسر کشور با رقابت در یک عرصه فرهنگی و هنری، در هفته اول اردیبهشت ماه 1398 به میزبانی دانشگاه شیراز و با همکاری ستادمبارزه با مواد مخدر برگزار می شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره؛ هشتمین دوره جشنواره فیلم و عکس دانشجویی در دو موضوع آزاد و ویژه، در چهار بخش فیلم کوتاه، فیلم های صد ثانیه ای، فیلمنامه و عکس برگزار می شود.

به سبب اهمیت پرداختن به موضوع پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و سایر آسیب های اجتماعی با استفاده از زبان هنر، این موضوع در قالب بخش ویژه جشنواره هشتم قرار گرفته است.

تمامی دانشجویان دانشگاه های کشور و همچنین دانش آموختگانی که بیش از یک سال از اتمام از تحصیلشان نگذشته باشد می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.

علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.omidfestival.ir فرم تقاضای شرکت در جشنواره را تکمیل کرده و کد رهگیری دریافت نمایند. آخرین مهلت ثبت آثار: 4 اسفندماه 1397 و آخرین مهلت ارسال فیلم، عکس، فیلمنامه: 11 اسفند ماه 1397 خواهد بود.

هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید)، هفته اول اردیبهشت ماه 1398 به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار می شود.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار