تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

دعوت انجمن کارگردانان سينماي مستند براي تماشاي مستند در جشنواره فجر

دعوت انجمن کارگردانان سینمای مستند برای تماشای مستند در جشنواره فجر
+ -

دعوت انجمن کارگردانان سینمای مستند برای تماشای مستند در جشنواره فجر

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از پایگاه خبری فیلم کوتاه، در متن این بیانیه آمده: 
«انجمن کارگردانان سینمای مستند از همه علاقمندان سینمای ایران دعوت می‌کند در آیین هر ساله جشنواره‌ فیلم فجر که گردهمایی بزرگ سینمای ایران است در کنار دیگر آثار، به تماشای فیلم‌های مستند منتخب بنشینیم. 
این انجمن معتقد است بالندگی و پویایی سینمای ایران، مرهون حضور قدرتمندانه همه ظرفیت‌های سینمایی، مخصوصا سینمای اندیشمند و آگاهی بخش و مسئولیت پذیر مستند است.
بی گمان، درایت و توجه مسئولان جشنواره فجر به سینمای مستند به رونق و نشاط فرهنگی هرچه بیشتر این جشن ملی خواهد افزود. هیات مدیره انجمن کارگردانان سینمای مستند امیدواراست در اولین فرصت و دیدار با دبیر محترم جشنواره فجر، زمینه ها و راهکارهای متناسب و متعادل انتخاب و نمایش فیلم‌های مستند را برای سال آتی فراهم نماید.
هیات مدیره انجمن کارگردانان سینمای مستند»
مستندهای: بهارستان خانه ملت به تهیه کنندگی و کارگردانی بابک بهداد، تمام چیزهایی که جایشان خالی است به تهیه کنندگی و کارگردانی زینب تبریزی، خانه ای برای تو به تهیه کنندگی مهدی شاه محمدی و کارگردانی مهدی بخشی مقدم، دلبند به تهیه کنندگی الهه نوبخت و کارگردانی یاسر طالبی، نت‌های مسی یک رویا به تهیه کنندگی مرتضی شعبانی و کارگردانی رضا فرهمند در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارند.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار