تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اتمام فيلمبرداري فيلم کوتاه «اتوپيا» عليمحمد اقبالدار

اتمام فیلمبرداری فیلم کوتاه «اتوپیا» علیمحمد اقبالدار
+ -

اتمام فیلمبرداری فیلم کوتاه «اتوپیا» علیمحمد اقبالدار

علیمحمد اقبالدار فیلمساز فیلم کوتاه، فیلمبرداری دهمین فیلم کوتاه خود را به اتمام رساند. دهمین فیلم این فیلمساز که کاملا مستقل ساخته شده با فضایی متفاوت و در ژانری که کمتر در ایران و بخصوص در مدیوم کوتاه آن کار شده است پس از یک ماه پیش تولید سنگین، جلوی دوربین رفت و پس از طی شدن فرآیند پیچیده و طاقت فرسای فیلمبرداری در جنگل های استان گیلان به اتمام رسید.

در خلاصه این فیلم آمده است که «سه جوان که قصد خروج غیر قانونی از کشور را دارند در جنگل گم شده و خوی حیوانی جنگل در آنها هبوط میکند»

از بازیگران کار می توان به: «مجید پتکی»، «عرشیا زینعلی»، «مصطفی مصیب زاده»، «سید حسام حسینی» و «محمد پور جعفری» اشاره کرد. همچنین عوامل این فیلم:«طاهره تربتی» و «علیمحمد اقبالدار» سرمایه گذار، «طاهره پیوسته» تهیه کننده، «ساسان نظری» دستیار کارگردان، «علیرضا قیامی» عکاس، «علیمحمد اقبالدار» نویسنده، کارگردان، مدیرفیلمبرداری و تدوینگر، «رسول قربانی» مشاور فیلمنامه، «احمد والا» فیلمبردار، «علی ظهیری مژدهی» دستیار یک فیلمبردار، «مرصاد میرغفاری» دستیار دو فیلمبردار، «امیرحسین گلمحمدی» مدیرصدابرداری، «سینا شجری» دستیار صدا، «احسان شفاعی راد» گریمور، «محمد طاها اقبالدار» دستیار تدوین، «علیرضا محزون» مدیر پروژه، «شایان حریری» دستیار و منشی صحنه، «سحر نوایی» مدیر تولید، «رضا قربانپور» مدیر تدارکات می باشند.

مجری طرح «شرکت فیلمسازی تصویرسازان عصر گرانش» و شرکت پخش کننده و صاحب حق فروش «درگاه فیلم ایران» می باشد.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار