تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

فيلم کوتاه «مارپله» برگزيده 11امين دوره جشنواره «فيلم کوتاه و عکس دانشجويي اميد»

فیلم کوتاه «مارپله» برگزیده 11امین دوره جشنواره «فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید»
+ -

فیلم کوتاه «مارپله» برگزیده 11امین دوره جشنواره «فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از «روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید»، فیلم‌ کوتاه داستانی «مارپله» به کارگردانی «مصطفی رستم‌پور و عاطفه رضایان» پس از حضور در یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید، نائل به کسب تندیس در بخش «بهترین فیلم با رویکرد آسیب‌های اجتماعی» شد. گفتنی است پخش بین‌المللی این آثار به عهده‌ی «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار» می‌باشد.

یازدهمین دوره این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای جوان حوزه فیلم کوتاه و عکس به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حمایت ستاد مبارزه با مواد مخدر در تهران برگزار شده است.  علی نوری اسکویی، محمد حمزه‌ای و رضا نجاتی فیلم‌های این بخش را در 4 گروه داستانی، مستند، تجربی و انیمیشن انتخاب کرده‌اند.

 

 

شایان به ذکر است فیلم کوتاه داستانی «مارپله» به کارگردانی «مصطفی رستم‌پور و عاطفه رضایان» در هجدهمین دوره جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» نیز حضور داشته است. همچنین فیلم کوتاه «مارپله» نامزد «بهترین فیلم کوتاه داستانی» از «جشنواره منطقه‌ای فیلم کوتاه شیراز» نیز بوده است.
 
جهت مشاهده لینک جشنواره «اینجا» کلیک کنید.
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار