تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

شروع پخش و ارسال بين المللي فيلم داستاني «قشاع» به کارگرداني «شادي اميني»

شروع پخش و ارسال بین المللی فیلم داستانی «قشاع» به کارگردانی «شادی امینی»
+ -

شروع پخش و ارسال بین المللی فیلم داستانی «قشاع» به کارگردانی «شادی امینی»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» شروع پخش و ارسال بین‌المللی فیلم کوتاه داستانی «قشاع» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «شادی امینی» و پخش‌کنندگی «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار» آغاز شد.

IRAN FILM PORT (An Iranian Films Agency and Distribution) announces formally and proudly that distribution of "Incurable Pain" short film, directed and produced by "Shadi Amini" has started. This film is being distributed by "IRAN FILM PORT" company, under the supervision of "ALIMOHAMMAD EGHBALDAR".

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که: «داستان روایت دختری است به نام گلی که در روستا زندگی می‌کند و عاشق طبیعت و حیوانات است و سعی در حفاظت از محله‌ی خود دارد که در طی داستان با یک سری چالش‌ها مواجه می‌شود و یک سری اتفاقات رخ می‌دهد ...»

از عوامل این فیلم می‌توان به: نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان: شادی امینی، فیلمبردار: معین نعیم‌آبادی، صدابردار: حامد قائنی، گریم: شیوا امینی، طراح لباس: شادی امینی، تدوینگر، صداگذار و طراح پوستر: معین نعیم‌آبادی و بازیگران: توحید بزغانی، شادی امینی، مهران عمارلو، علی پیکار، محمد عادلی و امیررضا عارفخانی اشاره کرد.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار