تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

نمايش برترين آثار جشنواره هنر و توريسم پرتغال در جشنواره فيلم تبليغاتي تهران

نمایش برترین آثار جشنواره هنر و توریسم پرتغال در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران
+ -

نمایش برترین آثار جشنواره هنر و توریسم پرتغال در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران، جشنواره هنر و توریسم پرتغال که دهمین دوره از برگزاری این رویداد سینمایی را با محوریت توریسم به تازگی به پایان رسیده، بنا دارد بهترین فیلم‌های 10 سال گذشته این رویداد سینمایی را در نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران به نمایش بگذارد.

هدف جشنواره هنر و توریسم پرتغال ایجاد رقابت جهانی برای به رسمیت شناختن بهترین های حوزه گردشگری و برندینگ است و بر همین اساس با جشنواره و رویدادهایی که در راستای معرفی محصولات و خدمات گردشگری بهینه که به شناخت بیشتر خلاقیت ، نوآوری ها و احترام به گردشگر فعال هستند، همکاری می کنند. 

همچنین پیش از این جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک، که شصت ویکمین دوره خود را در ماه می سال 2019 برگزار می کند، فیلم های برگزیده 2 دوره اخیر خود را جهت نمایش این آثار به نخستین جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران ارسال کرده است. 
لازم به توضیح است جشنواره فیلم های تبلیغاتی تهران با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثربخشی تبلیغات ، تقویت ایده های خلاق ، انتخاب و معرفی عوامل تولید کننده و آثار برتر شرکت ها تولیدکننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری ، برپا خواهد شد.
این جشنواره در حوزه تولیدات مختلف ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی ، رسانه های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» از تاریخ 29 بهمن تا یکم اسفندماه برگزار می شود.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات برای شرایط شرکت در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران می توانند به وب سایت www.taff.ir مراجعه کنند

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار