تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

فراخوان ششمين دوره «جشنواره تلويزيوني مستند»

فراخوان ششمین دوره «جشنواره تلویزیونی مستند»
+ -

فراخوان ششمین دوره «جشنواره تلویزیونی مستند»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از «روابط عمومی جشنواره تلویزیونی مستند»، ششمین دوره این رویداد در بخش‌های «فیلم مستند»، «مجموعه مستند»، «عکس مستند» و «مستندنگاری» برگزار خواهد شد. فراخوان این جشنواره در تاریخ دوم خرداد ماه منتشر شد و شرکت‌کنندگان تا 20 تیر ماه فرصت دارند تا در سایت جشنواره ثبت‌نام کرده و آثار خود را ارسال کنند. این رویداد در شهریور ماه 1401 به دبیری «محسن یزدی»، مدیر شبکه مستند سیما برگزار می‌شود.

در بخش «فیلم مستند»، مستندسازان سراسر کشور می‌بایست آثار تولیدی خود از سال 1398 به بعد را ارسال کنند. همچون دوره‌های گذشته این جشنواره، عکاسان فعال در حوزه «عکاسی مستند» نیز می‌توانند با ارسال آثار خود در این رویداد ملی شرکت کنند. در بخش «مستندنگاری» امسال نیز، جشنواره پذیرای گزارش‌های مستند خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و فعالین رسانه‌ای خواهد بود.
علاوه بر این، در ششمین جشنواره تلویزیونی مستند، برای اولین بار «مجموعه‌های مستند» نیز می‌توانند شرکت کرده و به رقابت با دیگر مجموعه‌ها بپردازند. همچنین حق پخش و جوایز تمامی بخش‌های این دوره از جشنواره، افزایش قابل توجهی داشته است.

بر اساس این گزارش، علاقمندان برای مطالعه فراخوان، ثبت‌نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند به آدرس اینترنتی www.festdoctv.com و یا پیج آن در شبکه‌های اجتماعی به آدرس festdoctv.ir@ و festdoctv@ مراجعه کنند.
 

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار