تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اسامي آثار راه‌يافته به مسابقه‌ي يازدهمين جشنواره پويانمايي

اسامی آثار راه‌یافته به مسابقه‌ی یازدهمین جشنواره پویانمایی
+ -

اسامی آثار راه‌یافته به مسابقه‌ی یازدهمین جشنواره پویانمایی

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، هیئت انتخاب یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران، 583 فیلم رسیده به بخش مسابقه ایران و 1004 فیلم رسیده به بخش مسابقه بین‌الملل را بازبینی کرد. 

بر این اساس، اسامی پویانمایی‌های‌ ایرانیِ راه یافته به بخش مسابقه ایران شامل آثار پویانمایی، دانشجویی، دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی و آثار بلند و بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره شامل آثار پویانمایی، دانشجویی و بلند اعلام شد. هیئت انتخاب این دوره از جشنواره، در پایان 127 اثر شامل 99 اثر پویانمایی، 16 اثر دانشجویی، 11 اثر دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی و 1 فیلم بلند راه یافته به بخش مسابقه ایران را معرفی کرد.

در عین حال، از بین همین آثار ایرانی اسامی 27 فیلم‌ پویانمایی، 6 فیلم دانشجویی و 1 فیلم بلند و همچنین از بین آثار خارجی نیز اسامی 154 اثر شامل 106 پویانمایی، 46 اثر دانشجویی و 2 فیلم بلند به بخش مسابقه‌ بین‌الملل این جشنواره اعلام شد.

هیئت انتخاب این دوره از جشنواره را اسماعیل شرعی، محمد خیراندیش، امید خوش‌نظر، رضا منتظری‌مقدم، مریم خلیل‌زاده، بابک نکویی و علی نوری‌اسکوئی تشکیل می‌دهند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به نشانی www.tehran-animafestival.ir اسامی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه‌ی ایران و بین‌الملل را دریافت کنند.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از 12 تا 16 اسفند 1397 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار می‌شود.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار