تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

برنامه اکران انيميشن «پوتين» سيد محسن پورمحسني شکيب در فستيوال اسکاري «Animayo»

برنامه اکران انیمیشن «پوتین» سید محسن پورمحسنی شکیب در فستیوال اسکاری «Animayo»
+ -

برنامه اکران انیمیشن «پوتین» سید محسن پورمحسنی شکیب در فستیوال اسکاری «Animayo»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» برنامه اکران انیمیشن کوتاه «پوتین» به نویسندگی و کارگردانی «سید محسن پورمحسنی شکیب» و پخش‌کنندگی «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار»، در جشنواره ورودی اسکار و معتبر «Animayo» اسپانیا، مشخص شد. 
 
IRAN FILM PORT (An Iranian Films Agency and Distribution) announces formally and proudly that the date of screening "THE BOOT" short animation directed by "SEYED MOHSEN POUR MOHSENI SHAKIB" and produced by "IRANIAN YOUTH CINEMA SOCIETY" that has already been selected at «Animayo» Spain 2022 is determined. This animation is being distributed by IRAN FILM PORT company under the supervision of "ALIMOHAMMAD EGHBALDAR".
 
جشنواره بین‌المللی «Animayo» با قدمتی بالغ بر 17 سال توسط «Damián Perea» کارگردان و تهیه‌کننده سینما، در سال 2006 در کشور اسپانیا، تاسیس شد و تنها جشنواره انیمیشن اسپانیایی است که به عنوان "جشنواره واجد شرایط" برای آکادمی جوایز اسکار معرفی می‌شود. این جشنواره یک رویداد الهام‌بخش و انگیزشی، با هدف ارتقای خلاقیت، توسعه فناوری و تولید سمعی و بصری است.

گفتنی است از بین 2000 اثر ارسالی به جشنواره، 64 اثر برای رقابت در 5 بخش انتخاب شدند و هر اثر برای ورود به جشنواره توسط 15 داور مورد بررسی قرار‌ گرفته است. این جشنواره در تاریخ 3 تا 7 می 2022 برابر با 13 تا 17 اردیبهشت ماه 1401 برگزار خواهد شد.
 
شایان ذکر است که اولین اکران جهانی انیمیشن کوتاه «پوتین» در جشنواره «Cine Lebu» شیلی بوده که آن نیز مورد تائید آکادمی اسکار می‌باشد.
 
در خلاصه این انیمیشن آمده است که: «پرنده‌ای در شهری جنگ‌زده که در آن چیزی جز اجساد مرده نیست، به دنبال غذا می‌گردد تا به جوجه‌هایش غذا بدهد ...»
 
از عوامل این انیمیشن می‌توان به: نویسنده و کارگردان: سید محسن پورمحسنی شکیب، کارگردان هنری: پژمان ماله‌میر، تهیه‌کنندگان: انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر رشت  و سید محسن پورمحسنی شکیب، انیمیشن و استوری بورد آرتیست: پژمان ماله‌میر، طراح کاراکتر و پس زمینه: پژمان ماله‌میر، رنگ آمیزی: مریم جعفری، طراحی و ترکیب صدا: محمد زمان‌ثانی و فولی افکت: مریم یعقوبی اشاره کرد.

لینک فستیوال:

https://www.animayo.com/?accion=grancanaria_2022&p=seccion_oficial
 
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار