تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اعلام اسامي فيلم‌هاي راه‌يافته به نوزدهمين جشن تصوير سال

اعلام اسامی فیلم‌های راه‌یافته به نوزدهمین جشن تصویر سال
+ -

اعلام اسامی فیلم‌های راه‌یافته به نوزدهمین جشن تصویر سال

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از روابط عمومی نوزدهمین دوره «جشن تصویر سال» اسامی فیلم‌های راه‌یافته به این جشنواره در بخش‌های «آزاد و جوان» اعلام شدند. گفتنی است سه فیلم کوتاه «منداو» به کارگردانی «رهام اشکش»، مستند «ربابه» به کارگردانی «محمدرضا جعفری ندوشن» و تهیه‌کنندگی «احسان قانع» و مستند «مصائب محمود» به کارگردانی «داوود عبدالملکی» به نمایندگی از «درگاه فیلم ایران» در این دوره از جشنواره حضور یافتند.

اسامی فیلم های راه‌یافته عبارتند از:

«فیلم های منتخب بخش آزاد»

  1. مرگ شماری/ کارگردان: یاسمن بیگلری/ 1 دقیقه
  2. نوستالژی2/ کارگردان: حمید بهجت/ 1 دقیقه
  3. دختر برگ‌ها/ کارگردان: عاطفه معصومی/ 1 دقیقه
  4. ماهی‌ها/ کارگردان: نوید احمدزاده/ 1 دقیقه
  5. یک لقمه مهربانی/ کارگردان: ستاره سرداری/ 1 دقیقه
  6. گزینش/ کارگردان: نازنین چیت ساز/ 2 دقیقه
  7. لطفا راه برو/ کارگردان: مهگان فرهنگ/ 2 دقیقه
  8. تا شقایق هست/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 2 دقیقه
  9. کریس دی برگ: Legacy/ کارگردان: سام چگینی/ 3 دقیقه
  10. به رنگ بی رنگ/ کارگردان: ابوالفضل ساعی/ 3 دقیقه
  11. صرخَطِ خبرها/ کارگردان: سالار نادرپور/ 3 دقیقه
  12. لوله های صد ساله/ کارگردان: آرش پورنامداریان/ 3 دقیقه
  13. پرستار/ کارگردان: حسین دارابی/ 3 دقیقه
  14. برفک/ کارگردان: پگاه انصاری/ 4 دقیقه
  15. مجموعه موزیک انیمیشن آسمان/ کارگردان: ریحانه گاوش/ 4 دقیقه
  16. جنگ و رنگ/ کارگردان: عدنان زندی/ 4 دقیقه
  17. وقتی پروانه‌ها دستخوش جریان باد می‌شوند/ کارگردان: حنانه واحدی/ 5 دقیقه
  18. کابوک/ کارگردان: بهروز عالمی/ 5 دقیقه
  19. کوچه/ کارگردان: سعید کریمی/ 5 دقیقه
  20. all walls are low/ کارگردان: حسن دهقاندوست/ 5 دقیقه
  21. کژدم/ کارگردان: شهرام قادری/ 5 دقیقه
  22. قصر فیروزه/ کارگردان: علیرضا دمیرچی/ 5 دقیقه
  23. از درد تنیده شده/ کارگردان: دانیال قاسمیان زوارم/ 5 دقیقه
  24. پیش از بهشت/ کارگردان: احمد حیدریان/ 6 دقیقه
  25. فری هند/ کارگردان: سام چگینی/ 6 دقیقه
  26. جتروتال: آکوالانگ/ کارگردان: سام چگینی/ 6 دقیقه
  27. ژپتو/ کارگردان: جابر تواضعی/ 7 دقیقه
  28. ریسه نامه/ کارگردان: علی رحیمی/ 7 دقیقه
  29. سگ/ کارگردان: محمد حسن یاسایی/ 8 دقیقه
  30. داغ (کوه)/ کارگردان: افسانه شهباززاده/ 8 دقیقه
  31. چیزهایی برای فروش/ کارگردان: حامد قاسمی/ 10 دقیقه
  32. کمپانی/ کارگردان: ایل ناز خیرخواه/ 10 دقیقه
  33. بیشاپور شهر کهن/ کارگردان: امین ملک‌زاده/ 10 دقیقه
  34. انعکاس/ کارگردان: مهرداد محب علیزاده/ 10 دقیقه
  35. اژدها لازم می‌شود/ کارگردان: سامان غنائمی/ 10 دقیقه
  36. آماس/ کارگردان: کیوان سروری/ 11 دقیقه
  37. ملاقات خصوصی/ کارگردان: فرهاد غریبی/ 11 دقیقه
  38. پرتاب ناگهانی یک فیل/ کارگردان: نازنین چیت‌ساز/ 11 دقیقه
  39. منداو/ کارگردان: رهام اشکش/ 11 دقیقه
  40. جلد/ کارگردان: احسان معجونی/ 11 دقیقه
  41. کارت قرمز/ کارگردان: محمدامین رهبر/ 12 دقیقه
  42. شوین په‌نجه (اثر انگشت)/ کارگردان: زانیار محمدی‌نکو/ 12 دقیقه
  43. لختگی/ کارگردان: هادی افشار/ 12 دقیقه
  44. پرده/ کارگردان: ایمان بهروزی/ 13 دقیقه
  45. تعقیب/ کارگردان: داریوش علیزاده/ 13 دقیقه
  46. شناگر/ کارگردان: داریوش علیزاده/ 13 دقیقه
  47. پنهان/ کارگردان: رامین سلطانی/ 13 دقیقه
  48. چپ دست/ کارگردان: نسرین محمدپور/ 14 دقیقه
  49. گرگ/ کارگردان: بهروز شمشیری/ 14 دقیقه
  50. کالیو/ کارگردان: صادق ابراهیمی/ 14 دقیقه
  51. دنیای رنگی/ کارگردان: محمدرضا شهبانی نوری/ 14 دقیقه
  52. او سی دی/ کارگردان: علی آزادیخواه/ 14 دقیقه
  53. PlayBack/ کارگردان: پویا عاقلی‌زاده/ 14 دقیقه
  54. گناه/ کارگردان: ابوالفضل عزیزی/ 15 دقیقه
  55. سایکو/ کارگردان: مصطفی داوطلب/ 15 دقیقه
  56. بعد از نیمه شب/ کارگردان: محمد باقری/ 15 دقیقه
  57. حکایت نور سبز/کارگردان: سعید کیائی/ 15 دقیقه
  58. زنی در همسایگی/ کارگردان: حسن وحدانی/ 15 دقیقه
  59. 121 روز بعد/ کارگردان: حسین فاطمیان/ 15 دقیقه
  60. ماجان/ کارگردان: فردین انصاری/ 15 دقیقه
  61. کوتوله‌های سفید/ کارگردان: سوگل رضوانی/ 15 دقیقه
  62. 60 ونوشه/ کارگردان: مهدی حیدری/ 15 دقیقه
  63. سرمه‌ای/ کارگردان: قصیده گلمکانی/ 15 دقیقه
  64. ویار/ کارگردان: حورا طباطبایی/ 16 دقیقه
  65. نارس/ کارگردان: محسن پوریوسفیان/ 16 دقیقه
  66. هرروز میمیریم/ کارگردان: سعید دراینده/ 16 دقیقه
  67. دو نبش/ کارگردان: نوید نصرتی/ 16 دقیقه
  68. مانا/ کارگردان: اردلان مقدم/ 17 دقیقه
  69. پولاروید/ کارگردان: سارا سعادتمند/ 18 دقیقه
  70. اتاق عقد/ کارگردان: حسن حبیب‌زاده/ 18 دقیقه
  71. تونل/ کارگردان: غزاله زعیم/ 18 دقیقه
  72. جنگل، 04:55 صبح/ کارگردان: احمد مکاری/ 18 دقیقه
  73. راه/ کارگردان: حسن اشرف/ 19 دقیقه
  74. چهلم/ کارگردان: حامد قاسمی/ 19 دقیقه
  75. پدر/ کارگردان: مهدی سقطچی/ 19 دقیقه
  76. شکاف/ کارگردان: آرش پورنامداریان/ 19 دقیقه
  77. مرا بخوان؛ روایت‌های شنیده نشده/ کارگردان: پوریا نوری/ 19 دقیقه
  78. در دامِ دیدن/ کارگردان: محمدرضا مهاجر/ 19 دقیقه
  79. اعلامیه/ کارگردان: معین ضرابی/ 20 دقیقه
  80. بوغاناق/ کارگردان: سیدابراهیم جوادخانی (شهرام )/ 20 دقیقه
  81. اجاق/ کارگردان: علی بلندنظر/ 20 دقیقه
  82. رخ پوش/ کارگردان: مسعود دهنوی/ 20 دقیقه
  83. چهارماه و یک روز/ کارگردان: بیژن عرب عامری/ 20 دقیقه
  84. یک کارنیمه مردانه/ کارگردان: مسعود کارگر/ 21 دقیقه
  85. اژدها خارج می‌شود/ کارگردان: اعظم خدارحمی/ 21 دقیقه
  86. فشن/ کارگردان: فردین انصاری/ 22 دقیقه
  87. حدس فروشنده/ کارگردان: زهیر سقاچی/ 22 دقیقه
  88. آخرین آرزوی سیروس/ کارگردان: سجاد ترابی/ 23 دقیقه
  89. رد و بدل/ کارگردان: برزان رستمی/ 23 دقیقه
  90. هفت سمفونی زاگروس/ کارگردان: پرویز رستمی/ 24 دقیقه
  91. ضربه سوم/ کارگردان: امید اسدی/ 24 دقیقه
  92. تاژ بازی/ کارگردان: مهدی مهائی/ 24 دقیقه
  93. احساسات غیرقابل بازیافت/ کارگردان: فائقه اصلانی/ 25 دقیقه
  94. جدا مانده/ کارگردان: اعظم خدارحمی/ 25 دقیقه
  95. جای نگرانی نیست/ کارگردان: مسعود کارگر/ 26 دقیقه
  96. حکایت سفر تنهایی/ کارگردان: علیرضا قاسمخان/ 26 دقیقه
  97. من زنده برگشتم/ کارگردان: مجتبی حیدری/ 29 دقیقه
  98. کاپایت/ کارگردان: سینا کیانپور- مهیار حمیدیان/ 30 دقیقه
  99. شکار/ کارگردان: رامین محمدیار/ 30 دقیقه
  100. معلق/ کارگردان: عباس محمدی گیلوائی/ 30 دقیقه
  101. بیمار روانی/ کارگردان: رضا جوانشیر/ 30 دقیقه
  102. عروسک/ کارگردان: الهه اسماعیلی/ 31 دقیقه
  103. ایزدخواست روایت خاک/ کارگردان: امیررضا دریایی/ 40 دقیقه
  104. بندی‌ها/ کارگردان: جلیل شریعتی‌فر/ 40 دقیقه
  105. تنها چند متر/ کارگردان: حجت طاهری/ 40 دقیقه
  106. ای کاش داد می‌زدم/ کارگردان: فاطمه پریدار/ 46 دقیقه
  107. مسیر خاموش/ کارگردان: آناهید داوری/ 48 دقیقه
  108. آن مرد دیگر در را باز نکرد/ کارگردان: سیدهادی موسوی/ 51 دقیقه
  109. ناقوس دریا/ کارگردان: محسن شیرزایی/ 52 دقیقه
  110. شهر سوخته/ کارگردان: ناصر پویش/ 53 دقیقه
  111. کهنه سرباز/ کارگردان: جابر مطهری‌زاده/ 54 دقیقه
  112. خانه گلستان/ بهمن کیارستمی/ 54 دقیقه
  113. میتان/ کارگردان: باقر سروش/ 59 دقیقه
  114. شمع و گل و پروانه/ محمدصادق بکتاشیان/60 دقیقه
  115. پرویزخان/ کارگردان: سجاد ترابی/ 65 دقیقه
  116. ارژنگ ریتم و رنگ/ کارگردان: هانا کامکار/ 65 دقیقه
  117. مشق امشب/ کارگردان: اشکان نجاتی - مهران نعمت‌اللهی/ 78 دقیقه
  118. ساموئل خاچیکیان؛ یک گفت و گو/ کارگردان: امید نجوان/ 78 دقیقه
  119. مصائب محمود/ کارگردان: داوود عبدالملکی/ 105 دقیقه

«فیلم‌های منتخب بخش جوان»

  1. تو کیستی؟/ کارگردان: صدف بیگلری/ 1 دقیقه
  2. سارا/ کارگردان: امیر حسین قاسم پور/ 4 دقیقه
  3. بعدازظهر/ کارگردان: نغمه نقاش/ 6 دقیقه
  4. ربابه/ کارگردان: محمدرضا جعفری ندوشن/ 7 دقیقه
  5. لنز/ کارگردان: امیرحسین تبت/ 7 دقیقه
  6. کانیبال/ کارگردان: مهتاب فرهادی/ 8 دقیقه
  7. آن دم/ کارگردان: کیان عطازاد/ 8 دقیقه
  8. زیست حشره/ کارگردان: صادق باباوند/ 8 دقیقه
  9. ناجی/ کارگردان: سید امیرحسین بهاالدینی/ 9 دقیقه
  10. تجزیه/ کارگردان: پیوند اقتصادی/ 9 دقیقه
  11. ناهشیار/ کارگردان: نیما کلوندی/ 9 دقیقه
  12. کوچ/ کارگردان: محمدجوادضیغمی/ 10 دقیقه
  13. مردی بدون رنگ/ کارگردان: مرتضی رشید/ 11 دقیقه
  14. خرس/ کارگردان: امیر جلال‌زاده/ 12 دقیقه
  15. میوت/ کارگردان: فریماه بهرامی‌راد/ 12 دقیقه
  16. مربع/ کارگردان: عرفان آدیگوزلی/ 12 دقیقه
  17. ناطق/ کارگردان: مهرشاد رنجبر/ 13 دقیقه
  18. برانگیختگی/ کارگردان: درسا شیرازی/ 13 دقیقه
  19. روایتی از یک خاکسپاری/ کارگردان: امیر صدقی نیر/ 13 دقیقه
  20. رنج و رنگ/ کارگردان: محمد سجاد آقاجانی/ 13 دقیقه
  21. سر میز شام/ کارگردان: متین طالب‌زاده و هادی یغمایی/ 13 دقیقه
  22. افتادن/ کارگردان: روزبه کاظمی/ 13 دقیقه
  23. درختان خیابان ولیعصر یا:امپرسیون/ کارگردان: عماد حسینی‌فرد/ 14 دقیقه
  24. مسافر/ کارگردان: مهدی موسوی/ 14 دقیقه
  25. سهو متعارف/ کارگردان: احسان تخشید/ 15 دقیقه
  26. پاپت/ کارگردان: مهسا آقاعلی/ 18 دقیقه
  27. بوم سیاه/ کارگردان: شیرین اخلاصی/ 17 دقیقه
  28. رولت روسی/ کارگردان: سیدعلیرضا شریفی/ 18 دقیقه
  29. بازی رفت-اینجاست/ کارگردان: امیرحسین شیرالی و علی تقی زاده/ 18 دقیقه
  30. تهاتر/ کارگردان: زیبا کرمعلی - عماد آراد/ 20 دقیقه
  31. عوارض جانبی/ کارگردان: لیلا اخباری/ 20 دقیقه
  32. ماهی کش/ کارگردان: نیوشا نادری/ 22 دقیقه
  33. آفازی/ کارگردان: سعید علی نژاد/ 22 دقیقه
  34. عروس قنات/ کارگردان: شیوا مشفق/ 23 دقیقه
  35. غذای خیابانی/ کارگردان: مهرداد خاکی/ 24 دقیقه
  36. خلیفه قاسم/ کارگردان: مهرداد خاکی/ 30 دقیقه
  37. روزهای خاکستری/ کارگردان: احسان نورتقانی/ 34 دقیقه
  38. ماموریت یازدهم/ کارگردان: علی احمدی/ 50 دقیقه
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار