تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اعتبارسنجي اخبار و پست هاي اينستاگرامي پخش کنندگان

اعتبارسنجی اخبار و پست های اینستاگرامی پخش کنندگان
+ -

اعتبارسنجی اخبار و پست های اینستاگرامی پخش کنندگان

«درگاه فیلم ایران» در طول یک دهه، فعالیت خود، بارها و بارها در مقابل هجمه‌ی «اطلاع‌‎رسانی‌های فیک و دروغین»، «نشر اخبار فستیوال‌های بی‌ارزش و نامعتبر» ایستاده و در خیلی از مواقع، جزو اولین‌ها در این زمینه بوده است. اما به مرور؛ متوجه شد که این روشنگری‌ها نه تنها تاثیری نداشته؛ بلکه گاها موجب برداشت‌های نادرست و حتی عکس‌العمل‌هایی از جانب فیلمسازانی خواهد شد که خودشان در خبررسانی و یا حضور در رویدادهای فیک و بی‌ارزشی چون Lift-Off ، Flickfair  و ... ذینفع بوده و ما را مورد عنایت (!) خود قرار داده‌اند. از اینرو، مدت هاست که دیگر اقدام به روشنگری نکرده و امر تشخیص درست از نادرست را به خود فیلمساز، وجدان و فهم و شعور دنبال کنندگانشان واگذار کرده است.
اما در چند روز اخیر با انتشار اخباری مواجه شده است که برنتابید سکوت را پیشه کند. فیلمسازان عزیز، هنرمندان و عوامل محترم؛ هر خبر باید دارای یک منبع معتبر و یا قابل استناد باشد. هر کسی نمی تواند بدون ادله، ادعای وابستگی به شرکت، گروه و یا  شرکت پخش بین المللی را داشته باشد. از آن گذشته، اعتبار و جایگاه آن شخص ثالث باید قابل اعتنا و اعتبار نیز باشد. با واژگانی چون «جشنواره‎ی هالیوودی»، «داور هالیوودی» و امثالهم، اعتبار ساخته نمی‌شود که اگر هم ساخته شود، دوامی نخواهد داشت.
عمده گله‌ی بنده به نمایندگی از «درگاه فیلم ایران» و نیز همکاران مورد اعتماد دیگر، چون شرکت FirstScreen، از کسانیست که LIKE و COMMENT های خود را به هیچ فروخته و در تقویت جریانی بی‌ارزش و یا بسیار کم ارزش خرج می‌کنند.
 
 
«علیمحمد اقبالدار»
مدیر عامل شرکت و سرپرست «درگاه فیلم ایران»
 
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار