تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

آخرين فرصت براي شرکت در جشنواره زنان «هرات» افغانستان

آخرین فرصت برای شرکت در جشنواره زنان «هرات» افغانستان
+ -

آخرین فرصت برای شرکت در جشنواره زنان «هرات» افغانستان

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از «پایگاه خبری فیلم کوتاه»، کلیه فیلم‌های داستانی، مستند، انیمیشن بلند و کوتاه که سوژه اصلی آن‌ها زنان است؛ امکان شرکت در این جشنواره را دارند. مهلت ارسال فیلم‌ها به دبیرخانه جشنواره تا 31 دسامبر 2018 در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا مدت تعیین‌شده به دبیرخانه ارسال کنند.

پنجمین دوره این جشنواره مانند دوره‌های پیشین جنبه رقابتی دارد و به فیلم‌های برتر تندیس جشنواره اهدا خواهد شد. فیلم‌های این جشنواره توسط هیات داورانی متشکل از سینماگران و منتقدان ملی و بین‌المللی در دو بخش داخلی و خارجی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. تندیس‌های این جشنواره در بخش بین‌المللی به بهترین فیلم‌های داستانی بلند، مستند، فیلم کوتاه و بهترین انیمیشن اهدا می‌شود.
فیلم‌هایی که به دبیرخانه جشنواره ارسال می‌شوند یا باید توسط کارگردان‌های زن ساخته شده باشند یا اگر کارگردان‌های مرد آن‌ها را ساخته‌اند، موضوع آنها باید مرتبط با مسائل زنان باشد. علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانید فیلم‌هایشان را به صورت مستقیم، از طریق پست، ایمیل یا با فرستادن لینک فیلم به آدرس‌های دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. 
آدرس ارسال: افغانستان، کابل، کوچه اول دهمزنگ یا تپه سلام، روبروی مسجد محمدیه، خانه فیلم رویا
ایمیل:womenfilmfestival.herat@gmail.com
شماره‌های تماس در افغانستان: 0093747979133/ 0093700427244
بین‌المللی: 33662153297+/331646531624+
وبسایت جشنواره: http://afghanistanintwomenfilmfestival.com

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار