تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

انتصاب «مهدي آذرپندار» به عنوان «سرپرست انجمن سينماي جوانان ايران»

انتصاب «مهدی آذرپندار» به عنوان «سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران»
+ -

انتصاب «مهدی آذرپندار» به عنوان «سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از روابط عمومی «انجمن سینمای جوانان ایران» محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کشور طی حکمی «مهدی آذرپندار» را به عنوان سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران منصوب کرد.

Mr.Mehdi Azarpendar has been assigned as temporary administrator of IYCS by Mohammad Khazaei, deputy of Farhang & Ershad Eslami minister.

متن حکم رئیس سازمان سینمایی به شرح زیر است:

«جناب آقای «مهدی آذرپندار»
 نظر به تجربه، دانش و شایستگی شما به را به سمت سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران منصوب می نمایم.
انجمن سینمای جوانان ایران، گسترده‌ترین مرکز تعلیم و تربیت فیلم‌سازان جوان و آینده‌سازان سینمای ایران است و بستری است برای شناسایی و رویش استعدادهای جدید، بازسازی انقلابی سینما، جوان‌سازی و تحول در ساختار سینمایی کشور.
از این رو، به ضرورت الزامات و مقتضیات جامعه امروز، پرورش نسل جدید فیلم‌سازی به‌عنوان پیشتازان توسعه و تعالی سینما با بینش، بصیرت و تجربه‌های نو از جمله مهم‌ترین نیاز سینمای کشور است و این مجموعه، باید اندیشکده نوگرایی و خاستگاه جریان‌شناسی و جریان‌سازی نوین سینمای انقلاب اسلامی باشد.
تربیت نیروی انسانی جوان در راستای بیانیه گام دوم انقلاب، تحول در ساختارهای آموزشی و پرورشی فیلم‌سازی، بازنگری در جشنواره‌های سینمای جوان و فیلم کوتاه تهران، طراحی استراتژی برای تعاملات بین‌المللی و حمایت عادلانه فراگیر از جوانان سراسر کشور، به‌خصوص مناطق محروم از جمله وظایف و اولویت‌های انجمن سینمای جوان ایران است.
انتظار می‌رود با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های علمی، مدیریتی و اجرایی و همچنین، نیروهای خلاق، جوان و پرتوان، در جهت تحقق راهبردهای کلان سازمان سینمایی و پاسخگویی به انتظارات و مطالبات و نیز پیشبرد ماموریت‌های این حوزه تلاش کنید. توفیق شما را از خداوند متعال خواستارم.
محمد خزاعی ، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی/ آبان ماه 1400»

 

همچنین رئیس سازمان سینمایی از تلاش‌ها و زحمات سیدصادق موسوی در انجمن سینمای جوانان تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است، مهدی آذرپندار متولد 1368 و فارغ التحصیل دانشگاه علم و صنعت است. وی فعالیت‌هایی همچون مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه (97 تا 1400)، عضو شورای عالی نمایش سیما (98 تا 99 و 89 تا 91)، قائم مقام خانه تولیدات جوان صداوسیما (96-97)، مدیر مرکز آفرینش های هنری سازمان بسیج مستضعفین (سال 96)، داوری در جشنواره های مقاومت، ایثار و عمار و فعالیت در رسانه‌های مختلف به عنوان منتقد، دبیر و عضو هیئت تحریریه را در کارنامه خود دارد.

 

 

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار