تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

اسامي نامزدهاي بخش «مسابقه ملي» سي و هشتمين دوره جشنواره فيلم کوتاه تهران

اسامی نامزدهای بخش «مسابقه ملی» سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه تهران
+ -

اسامی نامزدهای بخش «مسابقه ملی» سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از «روابط عمومی سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه تهران» فیلم های منتخب سی و هشتمین دوره جشنواره «فیلم کوتاه تهران» در «بخش مسابقه ملی» معرفی شدند.

گفتنی که فیلم کوتاه «کبود» به کارگردانی «علی توکلی» و تهیه کنندگی «فواد جاودان و سعید نجاتی» در دو بخش «بهترین صدا» به صدابرداری آقایان «سعید زند و مجید نجاتی» و «بهترین تدوین» برای اقایان «عماد خدابخش و سعید نجاتی» به پخش کنندگی «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار»، منتخب شده است. 

بهترین فیلم‌برداری

  • پویان آقابابایی برای فیلم «آخرین لالایی در تهران»
  • آرمان فیاض برای فیلم «ارفاق»
  • مسعود سلامی برای فیلم «مورس»
  • محمدرضا خوشحال سرمست برای فیلم «گذشته»
  • فرهاد طالبی نژاد برای فیلم «زوزه»

بهترین تدوین

  • عماد خدابخش و سعید نجاتی برای فیلم «کبود»
  • حسین جمشیدی گوهری برای فیلم«آخرین لالایی در تهران»
  • پویان شعله ور برای فیلم «مورس»
  • عماد خدابخش برای فیلم «ارفاق»
  • علی صداقت برای فیلم «میر و مار»

بهترین صدا

  • امیر عاشق حسینی و زهره علی اکبری برای فیلم «هرگز گاهی همیشه»
  • علی اکبر نعمتی و ایرج شهزادی برای فیلم «آخرین لالایی در تهران»
  • سعید زند و مجید نجاتی برای فیلم «کبود»
  • حسین قورچیان برای فیلم «دیوار چهارم»
  • هادی معنوی پور و حسین قورچیان برای فیلم «ارفاق»

بهترین فیلم‌نامه

  • رضا نجاتی برای فیلم «ارفاق»
  • شادی کرم رودی برای فیلم «هرگز گاهی همیشه»
  • امیر نجفی برای فیلم «زوزه»
  • اسما ابراهیم زادگان برای فیلم «منطقه»
  • سهیلا پورمحمدی برای فیلم «جان داد»

بهترین كارگردانی فیلم پویانمایی

  • اهورا شهبازی برای فیلم «کلاغ»
  • محبوبه محمدزکی برای فیلم «آنیما»
  • محبوبه کلایی برای فیلم «دیوار چهارم»
  • حمید محمدی برای فیلم «گذشته»
  • امیرهوشنگ معین برای فیلم «آینه خیس»

بهترین كارگردانی فیلم مستند

  • الهه اسماعیلی برای فیلم «عروسک»
  • محمدباقر شاهین برای فیلم «صندلی»
  • ایوب مروانی پور برای فیلم «مادری از دارخوین»
  • امین پاک پرور برای فیلم «میر و مار»
  • پرویز رستمی برای فیلم «هفت سمفونی زاگرس»

بهترین كارگردانی فیلم تجربی

  • سروش باغبانی برای فیلم «هیرودو»
  • احسان شادمانی برای فیلم «رامخانه»
  • عرشیا زینعلی برای فیلم «چگونه منتظر گودو باشیم»
  • روزبه فرازمند برای فیلم «روزنوشت های مردی که آنجا نبود»
  • پدرام پرنیان فر برای فیلم «سیکل»

بهترین كارگردانی فیلم داستانی

  • محمد وحدانی برای فیلم «آخرین لالایی در تهران»
  • شادی کرم رودی برای فیلم «هرگز گاهی همیشه»
  • روناک جعفری برای فیلم «مورس»
  • رضا نجاتی برای فیلم «ارفاق»
  • اسما ابراهیم زادگان برای فیلم «منطقه»
  • امیر نجفی برای فیلم «زوزه»

بهترین فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران

  • محمد وحدانی و مهسا قنبرپور برای فیلم «آخرین لالایی در تهران»
  • آرین وزیر دفتری برای فیلم «هرگز گاهی همیشه»
  • سولماز وزیرزاده و موسسه فرهنگی-هنری پویانوین ماندگار برای فیلم «ارفاق»
  • محمد یوسفی و امیرحسین عنایتی و انجمن سینمای جوانان ایران برای فیلم «مورس»
  • حمید محمدی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برای فیلم «گذشته»
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار