کانال تلگرام درگاه فیلم ایران

اعلام نتايج «بخش داستاني» سي و هشتمين دوره «فيلم کوتاه تهران»

اعلام نتایج «بخش داستانی» سی و هشتمین دوره «فیلم کوتاه تهران»
+ -

اعلام نتایج «بخش داستانی» سی و هشتمین دوره «فیلم کوتاه تهران»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» و به نقل از «روابط عمومی سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه تهران» فیلم های منتخب سی و هشتمین دوره جشنواره «فیلم کوتاه تهران» در «بخش داستانی» معرفی شدند.

سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی «فیلم کوتاه تهران» 27 مهر تا 2 آبان 1400 (19 تا 24 اکتبر 2021) برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین‌ بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

همچنین لازم به ذکر است که پخش و ارسال بین المللی فیلم کوتاه داستانی «کبود» علی توکلی و تهیه‌کنندگی فواد جاودان و سعید نجاتی و انجمن سینمای جوانان ایران «دفتر تهران» به زودی توسط  درگاه فیلم ایران به مدیریت علیمحمد اقبالدار آغاز می‌شود.
 
  • «آخرین لالایی در تهران» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد وحدانی از تهران
  • «آهو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهسا رضوی از تهران
  • «اتاق عقد» به کارگردانی حسن حبیب‌زاده و تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی از اهواز
  • «ارغوان» به کارگردانی محمد پهلوان و تهیه‌کنندگی محمدرسول رستمی و سازمان صداوسیما از سمنان
  • «ارفاق» به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی سولماز وزیر زاده از تهران
  • «باغ وحش» به کارگردانی نفیسه زارع و تهیه‌کنندگی سورنا اکباتانی و کاوه مظاهری از تهران
  • «برای بار دوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی لیلا اخباری از تهران
  • «بشقاب» به کارگردانی عذرا خوان‌خواجه و رعنا واعظی و تهیه‌کنندگی علی سلیمانی از تبریز
  • «پرتاب ناگهانی یک فیل» به کارگردانی نازنین چیت‌ساز و تهیه‌کنندگی حسن حبیب‌زاده و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  • «تابوت» به کارگردانی اکبر زارع و تهیه‌کنندگی اکبر زارع و انجمن سینمای جوانان ایران از تبریز
  • «تانک شب» به کارگردانی امیررضا زرین‌بخش و تهیه‌کنندگی موسسه صندوق بیمه بتاجا، محسن پریانی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  • «تی ‌یَره» به کارگردانی مصطفی مهربان و تهیه‌کنندگی وحید کشاورز و انجمن سینمای جوانان ایران از رودبار
  • «جاده بی‌انتها» به کارگردانی مهدی مرعشی و تهیه‌کنندگی سیدعلیرضا کاظمی از یزد
  • «جان داد» به کارگردانی سهیلا پورمحمدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از رودبار
  • «حالت تهوع» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهرداد کبیری از تهران
  • «حیاط» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفا سلیمانی از تهران
  • «خط‌های سفید» به کارگردانی و تهیه کنندگی جلال ساعدپناه از اردبیل
  • «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» به کارگردانی سجاد ایمانی و تهیه‌کنندگی سجاد ایمانی، رضا دانش‌پژوه و انجمن سینمای جوانان ایران از شیراز
  • «دکولاژ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عرفانه صادق‌زاده و شهاب صادق‌‎زاده از تهران
  • «زخم» به کارگردانی سحر نورمنور و تهیه‌کنندگی سحر نورمنور و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  • «زوزه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیر نجفی از قزوین
  • «شعبده» به کارگردانی سیاوش فرهادی و تهیه‌کنندگی سیاوش فرهادی، حسن فرهادی و انجمن سینمای جوانان ایران از بجنورد
  • «کبود» به کارگردانی علی توکلی و تهیه‌کنندگی فواد جاودان و سعید نجاتی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  • «کپسول» به کارگردانی امیر پذیرفته و تهیه‌کنندگی امیر پذیرفته و انجمن سینمای جوانان ایران از رفسنجان
  • «گجو» به کارگردانی سینا محمدیان و تهیه‌کنندگی بهنام حسین‌خانی از بیرجند
  • «گرازها» به کارگردانی غلامرضا جعفری و تهیه‌کنندگی رامین سامانی از اصفهان
  • «گرگ» به کارگردانی بهروز شمشیری و تهیه‌کنندگی جواد ارجمند از تبریز
  • «گناه» به کارگردانی ابوالفضل عزیزی و تهیه‌کنندگی علیرضا رحیم‌زاده، معین تک‌روستا و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  • «گندم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی هاشم مرادی از کرج
  • «گوزن» به کارگردانی هادی بابایی‌فر و تهیه کنندگی هادی بابایی‌فر و محمود غفاری از رودسر
  • «لئو» به کارگردانی محمدمعین روح الامینی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از کاشان
  • «لِبِر-کروموزوم 17» به کارگردانی شروینه دیدنده و تهیه‌کنندگی شروینه دیدنده و حسین کلهر از تهران
  • «لیلا» به کارگردانی مجتبی اسپنانی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از اصفهان
  • «ماتروشکا» به کارگردانی یلدا زادون و تهیه‌کنندگی محمدرضا پیرهادی از تهران
  • «ماجان» به کارگردانی فردین انصاری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  • «مرد ابری» به کارگردانی شاهین جلالی و تهیه‌کنندگی شاهین جلالی و انجمن سینمای جوانان ایران از اردبیل
  • «ماشوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین میرزامحمدی از تهران
  • «مصائب خرده کاراکترهای جامانده» به کارگردانی محمدنیما مظاهری و تهیه‌کنندگی رضا دوستی و محمدنیما مظاهری از تهران
  • «ملودی آبی» به کارگردانی مریم سرجه‌پیما و تهیه‌کنندگی صمد واحدی از تهران
  • «منطقه» به کارگردانی اسما ابراهیم‌زادگان و تهیه‌کنندگی مرتضی فرشباف و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  • «مورس» به کارگردانی روناک جعفری و تهیه‌کنندگی محمد یوسفی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  • «ناجی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید امیرحسین بها الدینی از تهران
  • «نارس» به کارگردانی محسن پوریوسفیان و تهیه‌کنندگی مهدی جمالوند از تهران
  • «نگهبانان» به کارگردانی مجید فخریان و تهیه‌کنندگی مجید فخریان و انجمن سینمای جوانان ایران از بوشهر
  • «هاجرو» به کارگردانی افشین اخلاقی فیض آثار و تهیه‌کنندگی افشین اخلاقی فیض آثار و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  • «هپروت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد روح ‍‌‌بخش از تهران
  • «هرگز گاهی همیشه» به کارگردانی شادی کرم‌رودی و تهیه‌کنندگی آرین وزیر دفتری از تهران
  • «هشت‌سالگی» به کارگردانی رضا شاد و تهیه‌کنندگی لیلا گلدوست از تهران
  • «هناسه» به کارگردانی میثم محمدخانی و تهیه‌کنندگی فاطمه سادات مختاری از تهران
  • «ویار» به کارگردانی حورا طباطبایی و تهیه‌کنندگی حورا طباطبایی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
 
 
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت