تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

فراخوان دومين جشنواره فيلم کوتاه «سلفي20»

فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20»
+ -

فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20»

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از «وب سایت رسمی جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20» فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20» با موضوع همزیستی با كرونا و تأثیر این ویروس در تغییرات شیوه و سبک زندگی مردم، منتشر شد.

ثبت اثر در دبیرخانه آنلاین سایت جشنواره آغاز شده و تا 20 آبان ماه 1400 مهلت ارسال اثر برای متقاضیان وجود دارد. بر اساس فراخوان این رویداد، حداکثر مدت زمان آثار ارسالی در همه بخش‌ها 4 دقیقه است. فیلمنامه‌های ارسالی در بخش سینماشعر باید در قالب pdf و حداکثر در 6 صفحه به صورت کامل باشد.

این رویداد مردمی و مستقل در سطح ملی و با ایجاد انگیزه و رقابت خلاقانه به مفاهیم جدید در آداب و رسوم، كار، معیشت و اهمیت حقوق شهروندی می پردازد. از جمله اهداف این جشنواره می‌توان به پایداری اجتماعی، اهمیت به رفتارهای جمعی و توجه به كسب و كارهای آسیب دیده در دوران كرونا، آموزش حقوق شهروندی و احترام به انسان، كودكان و سالمندان، محیط زیست و احترام به طبیعت اشاره کرد.

كشف ایده ها و استعدادهای درخشان مردمی و معرفی استعدادهای فیلمسازان كوتاه، فرهنگ سازی، تقدیر از كادر درمان و پزشكی و تجلیل از شهدا و قهرمانان سلامت از دیگر اهداف این رویداد فرهنگی هنری است.

جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20» اولین جشنواره آنلاین سینمایی در کشور است که دومین دوره آن در دو بخش داستانی و سینما شعر برگزار خواهد شد. همچنین جایزه بهترین فیلم به اثری که بیشترین استقبال را در نمایش آنلاین به خود اختصاص داده باشد تعلق می‌گیرد.

علاقه‌مندان برای اطلاع از جزییات نحوه شرکت آثارشان در این رویداد می توانند به سایت جشنواره به نشانی «اینجا» مراجعه و فرم تقاضای شرکت را تکمیل کنند.

جهت مشاهده لینک ثبت نام «اینجا» کلیک کنید.


 

 

 
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار