تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

پخش فيلم مستند بلند «پشت شيشه باد مي وزد» برادران غضنفري آغاز شد

پخش فیلم مستند بلند «پشت شیشه باد می وزد» برادران غضنفری آغاز شد
+ -

پخش فیلم مستند بلند «پشت شیشه باد می وزد» برادران غضنفری آغاز شد

به گزارش «درگاه فیلم ایران» پخش و ارسال فیلم مستند بلند «پشت شیشه باد می وزد» به کارگردانی «مهدی غضنفری» و تهیه کنندگی «هادی غضنفری» توسط «درگاه فیلم ایران» به مدیریت «علیمحمد اقبالدار» به فستیوال های بین المللی آغاز شد.

در خلاصه داستان این مستند آمده است که: «رابطه عاشقانه زوج جوانی که به خاطر شرایط نامطلوب کشور خود تصمیم به مهاجرت بگیرند نشان داده می شود. آنها آرام آرام آن خانه ای که در طول سالها به سختی ساخته اند را خراب می کنند به امید ساختن خانه ای بهتر، خانه ای با ثبات بیشتر. اما اتفاقات آنطور که تصور می شد پیش نمی رود و همه آن زمانی که به نظر می رسید که آنها هم را در آغوش گرفته اند و حامی هم بوده اند در حقیقت شیشه ای نامرئی بین آنها بوده و با آغاز مهاجرت شیشه و آن نقش دیوار بودنش نمایان می شود. شیشه ای که یک طرف آن با می وزد - بادی که آن کسی را در معرض قرار گیرد با خود خواهد برد»

از عوامل این فیلم میتوان به: فیلمنامه نویس و کارگردان: مهدی غضنفری، تهیه کننده: هادی غضنفری، فیلمبردار: روزبه شایان، صدابردار: علی عابدی، صداگذار: حسین قورچیان، تدوینگر: مهدی غضنفری و موسیقی: کسری چوبینه اشاره کرد.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار