تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

سريال «قورباغه» هومن سيدي وارد جشنواره بين المللي «کن» فرانسه شد

سریال «قورباغه» هومن سیدی وارد جشنواره بین المللی «کن» فرانسه شد
+ -

سریال «قورباغه» هومن سیدی وارد جشنواره بین المللی «کن» فرانسه شد

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از «سینماپرس» ارجاع از «ددلاین»، با توجه به افزایش جهانی تقاضا برای سریال‌های خارجی، کمپانی آمریکایی اکسچنج اعلام کرد، سریال ایرانی «قورباغه»، ساخته هومن سیدی را در بازار هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن به خریداران بین‌المللی عرضه خواهد کرد.

عرضه سریال‌های تلویزیونی در بازار جشنواره فیلم به ندرت روی می‌دهد اما مفهوم بارازهای سینمایی در چند سال اخیر و به‌ویژه در دوران کرونا دستخوش تغییر شده است و کمپانی‌های فیلمسازی نیز روزبه‌روز فعالیت خود را در عرصه محصولات تلویزیونی افزایش می‌دهند. در سریال «قورباغه» به نویسندگی و کارگرانی هومن سیدی، بازیگرانی چون صابر ابر، سحر دولتشاهی و نوید محمدزاده نقش‌آفرینی کرده‌اند.

برایان اوشِی، مدیرعامل کمپانی اکسچنج در این‌باره توضیح داد: «هومن سیدی یک استعداد غیرقابل انکار و ستاره‌ای نوظهور است که فیلم بلند ساخته او نیز تکامل بخش نگاه فوق‌العاده و توانایی او در پرداخت داستان‌های پرتعلیق و ساخت جهانی پیچیده است که مخاطبان هر ژانری را سرگرم می‌کند. بسیار خوشحالیم که این سریال فوق‌العاده را به تمام جهان عرضه می‌کنیم و این سریال خارجی می‌تواند در سراسر جهان، بسیار موفق و محبوب شود».

هفتاد و چهارمین دوره جشنواره کن از 6 تا 17 جولای (15 تا 26 تیر) به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار