تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

‌‌‌‌فراخوان سيزدهمين جشنواره فيلم سايه منتشر شد

‌‌‌‌فراخوان سیزدهمین جشنواره فیلم سایه منتشر شد
+ -

‌‌‌‌فراخوان سیزدهمین جشنواره فیلم سایه منتشر شد

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از روابط عمومی جشنواره، سیزدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی دانشجویی فیلم کوتاه سایه به همت انجمن علمی سینما و کانون فیلم با همکاری مدیریت امور فرهنگی و فعالیت‌های فوق برنامه دانشگاه سوره برای نخستین بار به صورت جشنواره کارگاهی (Art Residency) با هدف استعدادیابی، پرورش ایده‌های دانشجویی، تبدیل آن‌ها به ایده‌ی قابل اجرا، تشکیل گروه‌های فیلم‌سازی دانشجویی(Cast) و در نهایت تولید اید‌ه‌های پرورش یافته با حمایت مالی از جانب جشنواره در 4 مرحله به مدت 11ماه برگزار می‌‌شود.
 
این دوره فقط به صورت درون دانشگاهی و مختص دانشجویان دانشگاه سوره برگزار خواهد شد.
 
بخش‌های جشنواره
فیلم‌سازی (ایده، نوشتن و ساخت)
فیلم‌برداری
تدوین
بازیگری
بخش مستند (جایزه دکتر حسین فهیمی)
 
مقررات اولیه جشنواره
در دوره اول جشنواره کارگاهی-دانشجویی تنها دانشجویان دانشگاه سوره قادر به شرکت در جشنواره هستند. حضور دانشجویان دانشکده‌های دیگر دانشگاه سوره (ارتباطات و معماری) در جشنواره بلا مانع است.
دانشجویان می‌توانند در 5 بخش جشنواره ثبت نام کرده و اقدام به ارسال طرح کنند اما هر دانشجو در هر بخش تنها مجاز به ارسال یک طرح است.
دانشجویان دانشگاه سوره ابتدا باید در سایت جشنواره فیلم کوتاه سایه به نشانی sayehfest.ir ثبت نام کرده، حتما عکس کارت دانشجویی خود را آپلود کنند، در بخش موردنظر خود ثبت نام کرده و سپس پس از دریافت کد رهگیری، کد را ضمیمه طرح‌های خود به جشنواره ارسال کنند.
دانشجویان باید حتما قبل ارائه اتود و طرح خود به جشنواره در سایت ثبت نام کرده باشند و کد دریافت کرده باشند، در غیر این صورت اتودهای ارسالی ثبت نام نشده مورد قبول واقع نمی‌شود.
جشنواره در مقابل معیوب بودن طرح‌ها یا ویدیوهای ارسالی مسئولیتی را نمی‌پذیرد.
طرح‌های ارسالی به جشنواره باید مطابق با موازین جمهوری اسلامی ایران باشد.
طرح‌های ارسالی حتما باید مطابق مقررات معین شده توسط جشنواره باشد.(نسخه pdf)
طرح‌های ارسالی که فاقد مشخصات ذکرشده در هر بخش باشد از جشنواره حذف خواهند شد.
طرح‌های ارسالی باید مشخصا باید تمام حقوق مادی و معنوی‌اش بر عهده فرد شرکت‌کننده باشد.
به دلیل شرایط پاندمی ویروس COVID-19 در کشور این امکان وجود دارد زمان برگزاری مرحله دوم و کارگاهی جشنواره نیز دچار تغییراتی شود.
در صورت تعطیلی دبیرخانه به دستور ستاد ملی کرونا در وضعیت قرمز شهر و کشور آثار فقط باید به صورت مجازی به جشنواره ارسال شود.
 
جهت ثبت نام در این جشنواره  (اینجا) کلیک کنید.
نظرات شما
دانشجوی سوره [چهار شنبه 29 اردیبهشت 1400]
دلمون خوش بود دانشگاهمون یه جشنواره فیلم داره که اون رو هم با این حرکتتون نابود کردید . اگه میخواستید کارگاه فیلمسازی بزنید به اسم همون کارگاه اجراش میکردید . چرا قیمه هارو میریزید تو ماستا ؟
جشنواره فیلم تعریف داره . تعریفشم رقابت بین فیلم های ساخته شده هست . با این حرکتتون اعلام کردید اصلا براتون مهم نیست که دانشجوها چه فیلمهایی رو مستقل خودشون ساختند که حتی زحمت نمایششون رو هم به خودتون نمیدید
[ پاسخ به این نظر ]
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار