تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

درگاه فيلم ايران افتتاح شد

درگاه فیلم ایران افتتاح شد
+ -

درگاه فیلم ایران افتتاح شد

پس از چندین سال تجربه فعالیت غیر رسمی و همکاری دورادور با عزیزان فیلمساز، درگاه فیلم ایران بصورت رسمی کار خود را آغاز نمود.

درگاه فیلم ایران فعالیت پخش کنندگی فیلم و فیلمنامه را از سال 1392 بصورت سطحی و غیر علنی  آغاز نمود. این گروه در ابتدا با هدف کسب تجربه اقدام به مانیتورینگ فرآیند پخش و نیز ترجمه ی مقالات مرتبط با علم پخش کنندگی فیلم نمود، چرا که می دانست پخش کنندگی علمی از علوم سینمایی است و نیازمند تجربه و مطالعات هدفمند در این زمینه است.

در این سال ها با حمایت و اعتماد سازنده ی فیلمسازان به گروه پخش فیلم گرانش (نام پیشین) توانستیم این راه پرتلاطم را طی کرده و اکنون با افتخار اعلام کنیم که پس از فعالیت 5 ساله در این زمینه و پوست اندازی جدید و نیز با ساختار بندی محکم تر از قبل، درگاه فیلم ایران را افتتاح کنیم.

این گروه که کار خود را تنها با یک متخصص در حوزه فیلمسازی آغاز نمود حال با بیش از 10 نیروی مجرب بصورت مستقیم و غیر مستقیم در قسمت های مختلف از جمله پشتیبانی، روابط بین الملل، تحلیل و آنالیز فیلم و فیلمنامه، متخصصین بخش فنی و توسعه دهندگان وب و اپلیکشن از فروردین سال 1397 فعالیت رسمی و علنی خود را آغاز کرد.

امید است با حمایت شما عزیزان که همواره گروه پخش بین المللی فیلم، «درگاه فیلم ایران» را مورد لطف قرار داده اید، بتوانیم به جایگاهی در خور فیلمسازان ایرانی رسیده و قدمی کوچک در ارتقای سطح پخش کنندگی فیلم برداریم.

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار