تخصصی‌ترین مرکز پخش و ارسال فیلم به فستیوال‌های بین‌المللی درگاه فیلم ایران
×

فيلم کوتاه «سلاخ» رسول ايرانزاد در هشتمين جشنواره مالاتيا ترکيه

فیلم کوتاه «سلاخ» رسول ایرانزاد در هشتمین جشنواره مالاتیا ترکیه
+ -

فیلم کوتاه «سلاخ» رسول ایرانزاد در هشتمین جشنواره مالاتیا ترکیه

فیلم کوتاه «سلاخ» رسول «ایرانزاد آقامیرلو» به تهیه کنندگی «علیرضا سلمانپور» در هشتمین جشنواره مالاتیا ترکیه به رقابت خواهد پرداخت.

فیلم کوتاه سلاخ اولین ساخته ی رسول ایرانزاد اقامیرلو می باشد که در اولین حضور بین المللی خود بعنوان تنها نماینده سینمای ایران در بخش مسابقه فیلم های کوتاه بخش بین الملل جشنواره جهانی فیلم مالاتیا راه یافته است.

در توضیح این فیلم کوتاه آمده است: شکارچی بعد از شکار به کلبه اش بر میگردد و اسلحه اش را به دیوار آویخت ...

رسول ایرانزاد آقامیرلو با کارشناسی تئاتر از دانشگاه نبی اکرم (ص) که در کارنامه خود اولین کار بین المللی دانشجویی استان آذربایجان شرقی را نویسنده و کارگردانی جشنواره تئاتر اتوس انکارا اجرا کرده است و در این بین از 30 فیلم بلند، مستند، و کوتاه بعنوان دستیار کارگردان و مدیر تولید بوده است، که میتوان به: مدیر تولید فیلم های همچون فیلم کوتاه حیوان به کارگردانی بهرام و بهمن ارک، سازاق به کارگردانی علیرضا سلمانپور، فیلم کوتاه مردن به وقت آغاز به کارگردانی حسین اصل عبداللهی، برداشت آخر به کارگردانی کمال پرناک و فیلم بلند دومان ساخته نادر ساعی اشاره کرد.

گفتنی است در این دوره از جشنواره فیلم «روزهای پرتقالی» آرش لاهوتی در بخش فیلم های بلند و فیلم «حیوان» برادران ارک در بخش چشم انداز نیز حضور دارند.

لینک فستیوال:

http://malatyafilmfest.org.tr/en/official-selection-announced/

نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
 
 
 
+ مشاهده لینک های اصلی سایت
آخرین اخبار