کانال تلگرام درگاه فیلم ایران

«گوسفندان ما را خواهند بلعيد» در هجدهمين جشنواره فيلم تصوير

«گوسفندان ما را خواهند بلعید» در هجدهمین جشنواره فیلم تصویر
+ -

«گوسفندان ما را خواهند بلعید» در هجدهمین جشنواره فیلم تصویر

به گزارش «درگاه فیلم ایران» به نقل از روابط عمومی هجدهمین جشنواره فیلم تصویر، فیلم کوتاه «گوسفندان ما را خواهند بلعید» مصطفی رستم‌پور و عاطفه رضایاندر بخش «آزاد» این جشنواره حضور دارد.

عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از: تهیه کننده: انجمن سینمای جوان ایران (دفتر شهرکرد)، کارگردان: مصطفی رستم پور، عاطفه رضایان، نویسنده: مجتبی رستم پور، بازیگران: طاهره شریفی، محمد شکروی، رضا علیجانی، احسان اطمینان، هانیه فرزین، علی حسن فرزین، علی فخار، مشـاور هنرى: محسـن دانشور، برنامه ریز: محمد صادق محمدنیا، دستیار كارگردان: محمدحسن صفرزاده، منشى صحنه: سولماز فارسیان، عكاس: احسان اطمینان‌،  مترجم: حامد آشفته،  تصویربردار: میلاد خدر،  دسـتیار تصویـر: رهى اسـكندرى، صدابردار: مجتبى مقدم، دسـتیار صدا: مجتبى حقیقى، طـراح لباس: داریوش واحدى، مدیر صحنه: جعفـر رضایان، گریمور: فرشـاد تندنویـس، دستیار گریم: زیبا جلودار، مجری طرح: مهدی فرامرزی.
 
لیست کامل حضوریافتگان در وب سایت جشنواره (کلیک کنید)
 
فیلم‌های بخش آزاد
 
روزهای تاریک/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ 1 دقیقه
زندگی/ کارگردان: محمد عباسی، محمدرضا بحرانی/ 1 دقیقه
مویه/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ 2 دقیقه
گوشزد/ کارگردان: مهدی كشتكار/ 2 دقیقه
مجموعه ویدئو آرت/ کارگردان: عاطفه معصومی/ 2 دقیقه
حیات/ کارگردان: مسلم آقاکوچک‌زاده/ 2 دقیقه
دال‌لی/ کارگردان: سهیل بابایی/ 3 دقیقه
اتصال/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ 3 دقیقه
جهش/ کارگردان: مهناز شفیعی/ 3دقیقه
بچه خرس‌ها هم گریه می‌کنند/ کارگردان: مسلم آقاکوچک‌زاده/ 4 دقیقه
70 درصد/ کارگردان: سپیده خداکرمی/ 4 دقیقه
هلنا/ کارگردان: سیدامیر سجادی/ 4 دقیقه
بدون عنوان/ کارگردان: یلدا ابتهاج/ 4 دقیقه
درختی که بود، درختی که هست/ کارگردان: مینا زیوری/ 4 دقیقه
ساختن. خراب کردن/ کارگردان: سجاد دادپور/ 4 دقیقه
همین نزدیکی‌ها/ کارگردان: سام ارجمندی/ 5 دقیقه
روزگار بی‌ثبات/ کارگردان: سام چگینی/ 5 دقیقه
عذاب فرشتگان/ کارگردان: سام چگینی/ 6 دقیقه
عروسک چوبی/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ 6 دقیقه
سراج/ کارگردان: محمد رضا دهستانی/ 6 دقیقه
ملاقات ?خر/ کارگردان: محمدمهدی فکریان/ 6 دقیقه
عابر/ کارگردان: بهزاد شاهین پور/ 7 دقیقه
راز/ کارگردان: داریوش گرگوند/ 7 دقیقه
من باد تابلو/ کارگردان: سجاد دادپور/ 7 دقیقه
خودکار قرمز/ کارگردان: محمد عباسی/ 7 دقیقه
بدون عنوان 19/ کارگردان/ ابراهیم عرب بیگی/ 7 دقیقه
پنج ویدئو آرت/ کارگردان/ ابراهیم عرب بیگی/ 8 دقیقه
درخت دریا/ کارگردان: میثم شاه‌بابایی/ 8دقیقه
بی تیمار/ کارگردان: سحر جعفری‌زاد/ 8 دقیقه
من ایرنی ام/ کارگردان: علیرضا کاویان‌راد/ 9 دقیقه
باور/ کارگردان: محمد مستوفی/ 9 دقیقه
بی پدر/ کارگردان: حمیدرضا مقصودی داغداری/ 9 دقیقه
لاجوردی/ کارگردان: مانا پاک‌سرشت/ 9 دقیقه
سال صفر/ کارگردان: عبدالکریم سعادت‌فر/ 9 دقیقه
این سو ،آن سو/ کارگردان: لیدا فضلی/ 9 دقیقه
ازپنجره/ کارگردان: مهدی کاظمی/ 10 دقیقه
سکوت، نام مردگان محفوظ است/ کارگردان: خشایار علی‌نیا، رضا صورتی/ 10 دقیقه
خَراش/ کارگردان: مجیدامینی/ 11 دقیقه
گوسفندان ما را خواهند بلعید/ کارگردان: مصطفی رستم‌پور/ عاطفه رضایان/ 11 دقیقه
نان و کوچه پنجاه سال بعد/ کارگردان: مازیار چشمه‌علایی/ 12 دقیقه
محاق/ کارگردان: کیوان عدالتی فرد/ 13 دقیقه
دیگر نه/ کارگردان: سمیرا حاج‌حیدری/ 13 دقیقه
استارلت/ کارگردان: جواد حکمی/ 14 دقیقه
هفت سال ده روز کم/ کارگردان: حمید نوری/ 14 دقیقه
اتاق نور/ کارگردان: پویا عاقلی‌زاده/ 14 دقیقه
تا مقصد فاصله دارید/ کارگردان: لیلا عمران/ 15 دقیقه
گرگ/ کارگردان: سیاوش زندی قشقایی/ 15 دقیقه
هشت میلیمتری/ کارگردان: میثم پیرعلی/ 15 دقیقه
ماه گل/ کارگردان: ستاره سرداری/ 15 دقیقه
اجباری/ کارگردان: جواد خورشا/ 15 دقیقه
شب بخیر ملیکا/ کارگردان: البرز پورصیاد/ 15 دقیقه
سها/ کارگردان: محمد برزویی‌پور/ 15 دقیقه
شوربختی/ کارگردان: داود عباسی/ 15 دقیقه
اتاق آبی/ کارگردان: داود عباسی/ 15 دقیقه
بگو مرد من/ کارگردان: محمد میرعلی‌اکبری/ 15 دقیقه
درباره پدر، درباره مرگ/ کارگردان: فرهاد بهبهانی/ 15 دقیقه
لیبیدو/ کارگردان: سعید دشتی/ 16 دقیقه
یوشید/ کارگردان: سحر خوش‌چشمان/ 16 دقیقه
ماهَکان/ کارگردان: حسام حسینی، عباس حسین‌زاده/ 17 دقیقه
باغ فردوس/ کارگردان: بیژن عرب عامری/ 19 دقیقه
بار/ کارگردان: لیلا عمران/ 19 دقیقه
خزنده/ کارگردان: حسین مهرزاد/ 21 دقیقه
اشانتیون/ کارگردان: نشاط باقری/ 21 دقیقه
من به نرگس قول دادم/ کارگردان: پیام جعفری/ 22 دقیقه
نازگل/ کارگردان: محمدرضا دهستانی/ 23 دقیقه
همیشه هیچکس نیست/ کارگردان: منصور عزیزی/ 25 دقیقه
حکایت سفر تنهایی/ کارگردان: علیرضا قاسم‌خان/ 25 دقیقه
خ-ا-ن-ه/ کارگردان: محمود حسینی‌پناه/ 25 دقیقه
هم مسیر با آب/ کارگردان: بهنام تاجمیر ریاحی/ 27 دقیقه
دست به داران/ کارگردان: مهدی بوستانی شهربابکی/ 28 دقیقه
ماهر/ کارگردان: مسعود دهنوی/ 29 دقیقه
من نگه دار جمالی/ کارگردان: شهربانو ثابت‌سروستانی/ 30 دقیقه
درخودمانده/ کارگردان: یاسمن عشقی/ 30 دقیقه
برانازا- برادری از خشکی ها/ کارگردان: علیخان اسدی، رسول داوری/ 30 دقیقه
نفس‌گیر/ کارگردان: علی کرمی/ 35 دقیقه
غار/ کارگردان: علیرضا بخشی استوار/ 36 دقیقه
انتخاب/ کارگردان: منصوره رادفر/ 40 دقیقه
فریاد بلوط/ کارگردان: محسن سخا/ 40 دقیقه
سید جواد/ کارگردان: محمد رضا دهستانی/ 43 دقیقه
فخر عکاسی ایران (فخرالدین فخرالدینی)/ کارگردان: فرین روحانیان/ 70 دقیقه
نقاشی‌های دیواری پنجکنت/ کارگردان: عباس علی عزتی/ 48 دقیقه
قطعه 19/ کارگردان: مسعود دهنوی/ 50 دقیقه
میراث فراموشی/ کارگردان: خشایار حضرتی‌وند/ 52 دقیقه
خون صلح/ کارگردان: حمیدرضا مقصودی داغداری/ 56 دقیقه
برادر سیم، خواهر زر/ کارگردان: علی مقامی/ 58 دقیقه
صدام کن مامان/ کارگردان: بهاره رهنما/ 60 دقیقه
می‌برد تا به کجا/ کارگردان/ پیروز کلانتری/ 61 دقیقه
قلب سگی/ کارگردان: سجاد مسجدی/ 68 دقیقه
نگاه سرد/ کارگردان: مازیار قلمی/ 70 دقیقه
سرباز شماره صفر/ کارگردان: محمد سلیمی راد/ 70 دقیقه
قزل قیه/ کارگردان: سیامک مختاری/ 77 دقیقه
کاداسیل/ کارگردان: مصطفی غلامی/ 85 دقیقه
نمایش 10 فیلم برتر پروژه‌ی کرونا و من ( انجمن مستند سازان سینمای ایران)/ 90 دقیقه
سینما رکس/ کارگردان: میترا مهتریان-صادق دهقان/ 95 دقیقه
روزگار بلور/ کارگردان: امیر فرض‌الهی/ 89 دقیقه
 
فیلم‌های بخش جوان
 
پدرکشتگی/ کارگردان: سینا رضایی/ 3 دقیقه
رادیکال/ کارگردان: میلاد رضایی/ 6 دقیقه
زندگی با سایه/ کارگردان: محسن رضایی/ 6 دقیقه
چند دقیقه زیر صفر/ کارگردان: هیراد آذرنگ/ 7 دقیقه
طغیان/ کارگردان: سینا الیاسی زاده/ 10 دقیقه
هیرودو/ کارگردان: سروش باغبانی/ 10 دقیقه
یاسمن/ کارگردان: سارا بشیری/ 10 دقیقه
ناخواسته/ کارگردان: محمدجواد ضیغمی/ 10 دقیقه
سودا/ کارگردان: مبینا سامی زاده/ 10 دقیقه
ورطه/ کارگردان: الناز قنبری/ 11 دقیقه
تاخیر/ کارگردان: میلاد رضایی/ 12 دقیقه
ذن/ کارگردان: محمدرضا گلپور/ 12 دقیقه
شیوع/ کارگردان: میثم مرادی/ 13 دقیقه
میرا/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ 13 دقیقه
ویروسی دیگر/ کارگردان: آنوشا مقدم‌پور/ 15 دقیقه
سرخ مِثِ تَش/ کارگردان: علیرضا سهولی/ 15 دقیقه
آن بالا/ کارگردان: رعنا صفی‌یاری/ 18 دقیقه
کرچک/ کارگردان: ماهان طالبیان-فریماه بهرامی راد/ 18 دقیقه
برای بار دوم/ کارگردان: لیلا اخباری/ 19 دقیقه
حصار/ کارگردان: علی مهرعلیزاده/ 19 دقیقه
اسب سفید بالدار/ کارگردان: مهیار ماندگار/ 20 دقیقه
آلما/ کارگردان: امیرحسین طالشی/ 20 دقیقه
تأخیر/ کارگردان: نیما سیاوش/ 22 دقیقه
پرنده مرده/ کارگردان: میثم احمدی‌پویا/ 23 دقیقه
حاج ابولقاسم قناد و پسران/ کارگردان: مهرداد خاکی/ 24 دقیقه
عواطف حیوانی/ کارگردان: محمدحسین کریمی/ 28 دقیقه
دیوار ابریشم/ کارگردان: میثم منیعی، میلاد رضایی/ 50 دقیقه
نظرات شما
نظری درج نشده است.
درج نظر شما
نام  
ایمیل  
نظر شما  
+ مشاهده لینک های اصلی سایت